reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Baaardzo bym chciała iść z nim, ale nie pozwalają :( zawiezie mnie i będzie musiał czekać w aucie. I może to głupie, ale bardzo się tego boje, że nie wejdzie ze mną... Przy drugiej ciąży, gdy uslyszałam diagnozę o chorobie syna, był ze mną, a teraz się boję, że jak będzie znów coś nie tak to będe sama..
Możesz zapytać czy ci nagrają płytę. Mój gin nagrywal mi w poprzedniej ciąży za każdym razem tylko płytę musiałam mieć
 
reklama

Ja tez jestem szczupla ,ale po trzech ciazach mam za duzo skory na brzuchu,wiec moze dlatego robi mi przez pochwę...
Ja mam ten sam problem. Skórą mogę obdzielić drugą osobę nawet. Konsultowałam to w klinice chirurgii plastycznej ale powiedzieli że jeśli chce mieć dziecko to dopiero po ciąży pół roku można myśleć o operacji usunięcia. Nie ma to nic wspólnego z odchudzaniem bo umiem schudnąć ćwiczeniami 20kg nawet ale skóry nie usunę choć próbowałam milion sposobów. A ty masz jakiś taki plan?
 
Ktoś prosił o wstawienie zdjęcia USG. Tutaj moje z dzisiaj 8+0 ❤️
 

Załączniki

  • 4BC05291-A144-416D-B3E9-A1E76920C8B9.jpeg
    4BC05291-A144-416D-B3E9-A1E76920C8B9.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 125
Podobno dziewczynka ❤️ aczkolwiek wiadomo, może się jeszcze coś zmienić.
Dla mnie najważniejsze, że dzidziuś się prawidłowo rozwija 💪
To chyba trochę za wcześnie,bo płeć ustala sie po skończonym 12tyg. U każdego wychodzi wtedy dziewczynka,bo na tym etapie nub jest płaski. Potem nub po 12 tyg albo się uniesie,albo zostanie poziom do kręgosłupa. U mnie na prenatalnych 11+6 nub był płaski,a już tydzień później się uniósł i mam synka. Byłam u super specjalisty z bardzo dobrym sprzętem.
 
Ja mam ten sam problem. Skórą mogę obdzielić drugą osobę nawet. Konsultowałam to w klinice chirurgii plastycznej ale powiedzieli że jeśli chce mieć dziecko to dopiero po ciąży pół roku można myśleć o operacji usunięcia. Nie ma to nic wspólnego z odchudzaniem bo umiem schudnąć ćwiczeniami 20kg nawet ale skóry nie usunę choć próbowałam milion sposobów. A ty masz jakiś taki plan?
No ja schudlam,ale oczywiscie skora mi nie zeszła...Ja mam taka fatalna skore,ze od pierwszej ciazy mam rozstepy i przy kazdej kolejnej sie tylko namnazaly lub powiększały.Skora mi sie troche wciągnęła,ale dobre 5kg mogliby mi usunąć.
Ja tez myslalam o plastyce,ale tak jak mówisz,jak planuje sie zajsc w ciążę,to nie ma sensu.Dlatego doczekałam.
Ale predzej czy pozniej sie na to zdecyduje.
Teraz fajnie,bo przynajmniej sie wypelni 🤣🤣🤣
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne🙂. Mam już wyniki badań z soboty w tym glukozę i niestety 97, jak nic każe mi robić krzywą znowu. Reszta w miarę dobra prócz moczu....tutaj pH 8 bakterie i jakieś szczawiany wapnia mi wyszły...
Morfologia dobra i przeciwciała antycovidowe 2080 także chyba dobrze myślałam że przeszłam chorobę więcej niż jeden raz
A nie byłaś szczepiona moi rodzice taki poziom mają po pół roku od szczepienia
 
Do góry