reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny slabo sie czuje,wczoraj zrobili mi wyniki krwi I dzis kazali sie wstawic bo zle wyniki,podwyzszone leukocyty do 16,Norma 10 I kilka innych czynnikow.Martwie sie,wzieli mocz do badania I kolejny tydzien zwolnienie, co to moze byc?
Może jakaś infekcja 🤔 ja miałam w moczu, jeszcze przed ciążą, rodzinna powiedziała że mogę pic sok z żurawiny, i kontrolne badania moczu w ciąży już nic nie pokazało
 
Ja też jestem tu i czytam, chociaż mało się udzielam.

We wtorek byłam na wizycie. Dzidzia ma niecałe 1,5 cm [emoji4] termin wg OM na 22 sierpnia, a wg USG dwa dni później.

Ta ciąża to dla mnie stresujący czas, bo od początku pojawiają się plamienia, samopoczucie kiepskie. Ale byle zdrowo i do przodu [emoji56]
 
reklama
Do góry