reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Łączę się z Tobą w bólu ;) U mnie tez trzecia ciąża i mam potworne mdłości. Zaczyna mnie mdlic ok 10-11 rano i do wieczora jest tylko coraz gorzej. Nawet w nocy budzą mnie mdłości. Do tego wczoraj dwa razy wymiotowałam. U mnie 10t0 wiec mam nadzieje,ze to już końcówka
U mnie już 12 i jest kumulacja 🙂, oby Tobie przeszło szybciej 😘
 
reklama
A to ciągle tak będzie 😂 ile kobiet spotkasz tyle rad -proszonych czy nieproszonych 😂 co chwila będzie: jedną powie-za grubo ubrany, druga-że za cienko, jedna-daj smoczek, druga-że absolutnie nie, jedna że kąpać codziennie, druga-ze nie ma potrzeby.... I tak przez minimum pierwszy rok.
Najlepiej samemu sobie wypracować jakieś rozsądne rytuały i sposób wychowania.

A i jeszcze jedna sprawa, która jest absolutnie fenomenalna! Rady starszych kobiet. Rodziłam córkę i pielęgniarki dużo mi pokazały jeśli chodzi o pielęgnację, przewijanie itd. Po ośmiu latach urodziłam syna i jako że wszystko pamiętałam to kupiłam te same kosmetyki. O jeju, jak to się nasłuchałam że kiedyś tak było a teraz to jest źle!!! Rok temu urodziłam drugiego syna i na położnictwie usłyszałam nawet jak pytałam o poprzednie zalecenia że chce chyba krzywdę dziecku zrobić!!! Koleżanka z sali się tylko ze mnie śmiała jak słyszała ich komentarze pytając jakim cudem moje dzieci żyją??? Tysiąc różnych zaleceń mają, które się przedawniają chyba w zależności od tego jaka firma farmaceutyczna rządzi 😉
Nie wszystko co robiło się kiedyś musi być zle, ale jeśli zmieniły się jakieś zalecenia to warto się jednak nad tym pochylić i wykazać trochę dociekliwości, bo z każdym rokiem mamy coraz większa wiedzę w wielu obszarach.
 
Mnie wczoraj po powrocie że szpitala złapała migrena. Myślałam że prześpię się i będzie dobrze ale ok 2 obudziły mnie wymioty 😭😭😭😭😭😭 Niby od jakiś dwóch godzin mi minęły ale zaczyna mi się podwyższać temperatura i czuje się jak na gorączkę 😭 Narazie mam 37.6 ale rośnie 😭😭😭 Jezu denerwuje się ze zaszkodzi dzidzi
 
Podsyłam Wam listę na grupę prywatną, jeśli któraś pominęłam to dajcie info, moglam przeoczyć :) jak jeszcze ktoras chetna to tez niech da znać, w poniedziałek postaram się wysłać listę dalej
1. @dagittka
2. @Nikola86
3. @EwelinaW
4. @Kasacja
5. @milla01
6. @Słoneczko świeci
7. @Karo2021
8. @Nadzieja...2
9. @Petrasiya
10. @Ania_Sk
11. @jolaa90
12. @Anulkaa2122
13. @Asiaxz
14. @Judita_87
15. @Madriga
16. @szarcia
17. @Oczekujaca002
18. @anias13
19. @Kaka94
20. @Martini$
21. @eleonora7
22. @Aniaaa30
23. @Martyna 1987
24. @Dubrovnik
25. @Mami 2022
26. @Carolline1993
27. @oki5
28. @ainola
29. @Anilorak90
30. @Klaudia_
31. @Popi91
32. @Dithka
33. @dorocia 83
34. @Magdusia 88
35. @Porannelatte
36. @Maridonna
37. @Johanna_85
38. @pesetka
39. @MtV
40. @Karo^^
41. @Anna R 1987
42. @Domiś85
43. @Sofiaa
44. @emka08
45. @Dorotaaa2022
46. @Viola_09
47. @monika1998
48. @Luna88
49. @Anka00
50. @baska1912
51. @Myszka1403
52. @Joanna1996
Duza grupa 😁 super
 
Dziewczyny czy macie jakieś pomysły na zaparcia? Na początku ciazy jadłam regularnie, bo byłam non stop glodna. Teraz się rochorowalam i od tygodnia brak apetytu... no i pojawił się problem z mega zaparciami.
 
Ludzie drodzy, nie ma człowieka dwa dni w internetach i 40 stron😂

Co jestem w stanie dodać, komuś odpowiedzieć na nurtujące pytania to pomagam i wtrącam swoje trzy grosze 😉 Jak się nieznam to się nie odzywam, ta że na wszelkie interpretacje wyników siedzę cicho bo nie będę się wypowiadać o czymś na czego temat nie mam pojęcia dlatego przepraszam pominięte osoby 😉

Witam nowo przybyłe 💪👌

Co do wątku prywatnego to proszę mnie zabrać ze sobą 😉

A! I jeszcze chciałam zapytać dziewczynę która (PRZEPRASZAM ŻE ZAPOMNIAŁAM IMIĘ/NICK ) chyba @Andzia? Andzella? Ta nasz biedna co umierała ze strachu w szpitalu z powodu dużych przyrostów bety a nie widocznej ciąży. Laparoskopia te sprawy. Było ok, była dzidzia, czekałam na wieści że będzie bliźniak!
Odezwij się jeśli nas jeszcze czytasz, czasem myślę o tobie, co u ciebie, jak maleństwo?
To fakt!!! Dziewczyny jestescie jak rakiety! 😉🙃


A ja wam powiem,ze moj facet jest normalnie niesamowity.Ostatnio bolała mnie głową,on przyszedl z opracy i mowi,ze go glowa cos dzis boli.
Dzisiaj przy obiedzie mowi mi,ze jak siedzi to go lewe biodro boli 🤣🤣🤣
Normalnie moj facet czuje to samo co ja :o😂
Nawet brzuch mu urósł 😆

Ja też poproszę o przeniesienie na prywatną 😊 Wizytę mam w przyszły wtorek, bardzo się zamartwiam czy serduszko bije i czy dzidzia rośnie. Trzymajcie za mnie kciuki proszę 😘. Wczoraj robiłam wyniki z krwi, mam Przekroczona normę leukocytów w krwi i ciężar właściwy moczu (a piję około 2 l płynów dziennie) ktoras też tak miała?
trzymam kciuki! ale i tak jestem pewna,ze bedzie wszystko ok!

U mnie niestety pierwsze 1,5kg na plusie. Brzuch zaczyna się zaokrąglać, a bardzo nie lubię jak coś mnie uciska, więc wczoraj zamówiłam spodnie ciążowe. Oby w tej ciąży udało mi się przytyć mniej niż zwykle 🙏
tez mam 1,5kg na plusie i tez marże,aby nie bylo tego duzo więcej 😏

Ja w pierwszej ciąży przytylam 33 kg - o dziwo mialam lekarza prowadzacego ktory mówił mi ze to dobrze bo duzo na dziecko kilogramow idzie 🙄
w drugiej bardziej uwazalam na to co jem a i tak wyszlo 20 kg..
teraz cel przytyc jak najmniej bo moja waga startowa to 78 kg 😭
ja jak przytylam 35kg to co wizyte dostalalam zj..by od lekarki 😁
poza tym mialam problemy miedzy innymi z ciśnieniem... teraz nie chce wiecej niz 15..
 
reklama
Cześć dziewczyny napiszę Wam jak moja noc... u mnie brzuch napięty bardzo w nocy nie mogłam spać bo czułam jak sie spina, do tego trzy razy bylam w WC, takie przelewania w brzuchu, trzaski dziwne odglosy🤭 zasnęłam po gidz. 1 na trzy godziny , potem od nowa myślenie i po nospie trochę ulżyło ale nadal skurcze takie jak w okres może trochę słabsze. Po 8 godz wzięłam drugą nospe i póki co jest lepiej.i nie wiem czy jechać na IP czy poczekać jak osłabnie działanie nospy będę wiedziała czy napięcie i skurcze wracają ? Szczerze nie wiem... Może za bardzo panikuję ale proszę nie oceniajcie po stracie jestem czujna . Jestem nieszczepiona nie wiem jak podchodzą do tego czy odeslą mnie na test czy zrobią na IP. Oj mam sporo tych myśli dzisiaj
nie panikujsze,to normalne po stracie,ze czlowiek jest bardziej czujny.Uwazam,ze w ciazy obojetnosc tez nie jest dobra.

Jedz,bedziesz spokojniejsza, ale z mojego doswiadczenia moze byc tak,ze jak nie masz przy tym plamien to nic nie zrobią bo w zasadzie bole brzucha w ciazy to normalne.
 
Do góry