reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

No właśnie dzwoniłam na infolinię Medicover i chciałam się umówić do endokrynologa, a babka mi mówi że żeby się załapać na ten termin że wizyta max w ciągu 7dni to muszę mieć skierowanie bo jak nie to dopiero 2luty🥴 Napisałam do mojego ginekologa z prośbą o wystawienie skierowania i czekam. Boje się tego. Nigdy nie miałam problemów z tarczycą 😭
Witajcie, ja też mam ciut powyżej dwóch i już mi ginekolog wstawił leki na stałe i karze mi je brać codziennie...

Mam pytanie z innej beczki:)Nie wie czy już było ale ja rzadko bywam i niestety nie czytałam wszystkiego ...Jak podchodzicie do mówienia o ciąży?Czy już komuś mówiliście?Ja mam starsze dzieci i zastanawiam się kiedy jest odpowiendi moment ...Starszy synek ma 10 lat więc jest kumaty :) Z góry dzięki za wasze rady i doświadczenie...W sumie u mnie tylko wie o ciąży partner i pracodawca, a dalej cisza :)A jestem dopiero w 8 tygodniu ....
 
reklama
Witajcie, ja też mam ciut powyżej dwóch i już mi ginekolog wstawił leki na stałe i karze mi je brać codziennie...

Mam pytanie z innej beczki:)Nie wie czy już było ale ja rzadko bywam i niestety nie czytałam wszystkiego ...Jak podchodzicie do mówienia o ciąży?Czy już komuś mówiliście?Ja mam starsze dzieci i zastanawiam się kiedy jest odpowiendi moment ...Starszy synek ma 10 lat więc jest kumaty :) Z góry dzięki za wasze rady i doświadczenie...W sumie u mnie tylko wie o ciąży partner i pracodawca, a dalej cisza :)A jestem dopiero w 8 tygodniu ....
Nie mam dzieci, wiec tu nie pomogę, ale w rodzinie powiedziałam w 8 chyba rodzicom. Mój mąż teściom. W pracy wie jedna osoba. Szefowi chce powiedzieć w przyszłym tygodniu po następnym USG (12 tydzień). Na razie powiedziałam osobą, którym potem mogę powiedzieć „już nie jestem” bez większego dyskomfortu.
 
Witajcie, ja też mam ciut powyżej dwóch i już mi ginekolog wstawił leki na stałe i karze mi je brać codziennie...

Mam pytanie z innej beczki:)Nie wie czy już było ale ja rzadko bywam i niestety nie czytałam wszystkiego ...Jak podchodzicie do mówienia o ciąży?Czy już komuś mówiliście?Ja mam starsze dzieci i zastanawiam się kiedy jest odpowiendi moment ...Starszy synek ma 10 lat więc jest kumaty :) Z góry dzięki za wasze rady i doświadczenie...W sumie u mnie tylko wie o ciąży partner i pracodawca, a dalej cisza :)A jestem dopiero w 8 tygodniu ....
U mnie na razie wie mąż i 2 koleżanki. Mam dzieci w wieku 13 i 11 lat i na razie nie chciałam im jeszcze mówić bo rok temu w 9 TC poroniłam. Chciałam poczekać do 12 TC żeby im powiedzieć. Mojej mamie chciałam też powiedzieć dopiero po 26 stycznia bo wtedy będę miała drugie USG.

@Sofiaa bardzo mi przykto
 
Przepraszam że was tak męczę ale wariuje, wizyta miała być w piątek ale lekarz się rozchorował 😔 a ja jednak martwię się tym wynikiem
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-01-18-19-56-01-71.jpg
    Screenshot_2022-01-18-19-56-01-71.jpg
    87,3 KB · Wyświetleń: 77
Ewcia ja zupełnie się na tym nie znam. Idę na badania w piątek i też pewnie będę rozkminiać czy wszystko w porządku.
 
reklama
Do góry