reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
@Sofiaa ja miałam dwa czyszczenia. Jedno puste jako i od razu zabieg w szpitalu. Drugie zaczęłam ronić w domu, pojechałam na IP, uparłam się że chce sama ale w nastp dniu zrobili USG i pęcherzyk zatrzymał się w bliźnie po CC i musieli zrobić zabieg. Oby dwa były w krótkiej narkozie.
 
Czuję w okolicy blizny po cięciu, ale tak jak piszesz, to z pewnością gazy [emoji28]
Tym bardziej że od dwóch tyg meczą mnie wzdęcia [emoji3526]
Ja też poczułam dwa razy, przedwczoraj i wczoraj wieczorem jak leżałam prosto na plecach tak jakby wyciągnięta. Bardzo nisko i takie smyrniecie bardzo delikatne. I to raczej nie gazy bo je odczuwam zupelnie inaczej i w innych miejscach🙂. Dzidziuś ma około 8 cm, w sobotę skończony 13 tydzień. Jeśli lekarz potwierdzi że łożysko jest na tylnej ścianie to nie będę miała wątpliwości że to właśnie to🙂
 
A to było prenatalne?
Tak prenatalne, czekam tylko na wyniki z pappy do takiej końcowej opinii, wtedy jeszcze raz konsultacja z genetykiem i decyzja co dalej. Ale poprzednio już samo USG było tragiczne a teraz idealne. Pappa zrobi mi wysokie ryzyko bo raz że 2 straty, i wiek. Ale to będę się martwic za tydzień dwa.
 
Dziewczyny czy któraś wie coś na temat podwyższonej bety HCG w teście papa??? Na wyniku mam medianę dla 12 tygodnia ciąży 39 IU/L a ja mam ponad 130, macie już swoje wyniki biochemii z pappy?
 
Ja mialam w drugiej ciąży 142 i oczywiście ryzyko zd 1/287, skierowanie na amniopunkcje na którą się nie zdecydowałam. USG wyszło dobrze wtedy, białko miałam 1,23. Córeczka zdrowa jak rybka. Teraz mam betę 65,( taką jak w pierwszej ciąży) czyli też troszkę podwyższona i białko 1 także troszkę niskie i pewnie znowu zamiesza w statystyce. Tak naprawdę czekam na USG, jak wyjdzie dobrze to podejdę do papy z dystansem

Dziewczyny czy któraś wie coś na temat podwyższonej bety HCG w teście papa??? Na wyniku mam medianę dla 12 tygodnia ciąży 39 IU/L a ja mam ponad 130, macie już swoje wyniki biochemii z pappy?
 
reklama
Do góry