reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Kurczę dziewczyny jeśli wymiotujecie i dajecie radę pracować to szacun ❤️ Mnie dopada bezsilność, ze kurczę nie mam tej siły na prace :(
Ja nie ukrywam, iż nie mogę sobie pozwolić na słabości więc brzydko powiem jak pójdzie paw to muszę się szybko ogarnąć i tyle ...Ale często jest ciężko...dla mnie gorsze jest to że ciągle jest mi niedobrze i mam wstręt do kawy, która u mnie w biurze piją wszyscy ....I są często zdziwieni że ja, która kochałam kawę ostatnio jej nie pije
 
Ja nie ukrywam, iż nie mogę sobie pozwolić na słabości więc brzydko powiem jak pójdzie paw to muszę się szybko ogarnąć i tyle ...Ale często jest ciężko...dla mnie gorsze jest to że ciągle jest mi niedobrze i mam wstręt do kawy, która u mnie w biurze piją wszyscy ....I są często zdziwieni że ja, która kochałam kawę ostatnio jej nie pije
Ja tez piłam dużo kawy i tez się u mnie wszyscy dziwią i ciagle mi proponują, jak sobie robią :)
 
Kurczę dziewczyny jeśli wymiotujecie i dajecie radę pracować to szacun ❤️ Mnie dopada bezsilność, ze kurczę nie mam tej siły na prace :(
Każdą z nas musi znaleźć swój sposób jak z tym radzić. Ja mam super szefa, wie i ciąży i mam pełne wsparcie ale mi praca pomaga. Dodatkowo sporo wieczorami spaceruje (nawet po 1,5h)bo dzięki temu dni mi szybciej mijają 😅 a naprawdę liczę, że to się niebawem skończy. Choć jest bardzo, bardzo ciężko 😐
 
Ja tez piłam dużo kawy i tez się u mnie wszyscy dziwią i ciagle mi proponują, jak sobie robią :)
U mnie to samo [emoji16] maz mi kupił bezkofeinowa, jest taka slabiutka, to raz na tydzień wypiję. Ale ostatnio sobie myślę aaa zrobie sobie zwykłą taka lekką.. wypilam jeden łyk i myslalam, ze zwroce
 
U mnie to samo [emoji16] maz mi kupił bezkofeinowa, jest taka slabiutka, to raz na tydzień wypiję. Ale ostatnio sobie myślę aaa zrobie sobie zwykłą taka lekką.. wypilam jeden łyk i myslalam, ze zwroce
Dla mnie bez różnicy jaka kawa,mdli mnie od samego zapachu,a zawsze byłam strasznym kawoszem :) w poprzednich ciążach piłam normalnie
 
reklama
Do góry