reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Mam pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek 😁
Jakich kosmetyków używacie do nawilżania skóry na piersiach i na brzuszku? Tak żeby nic nie zaszkodziło dzidzi, ale też żeby jak najbardziej ochronić się przed rozstępami 🤔🤔
Ja co prawda nie mam doświadczenia w ciąży:) ale od dawna używam balsamu Cerave, mam po nim super nawilżoną skórę. Raczej nie będę się przerzucać na coś specjalnego, chyba że któraś z Was poleci coś ekstra😊A co do rozstępów, to zawsze mi się wydawało, że to kwestia predyspozycji
 
Chcę się pożalić 😢 kończę zwolnienie i wybieram się w pon do pracy, ale moja mama tak mi wierci dziurę w brzuchu, że nie powinnam pracować w samym środku kolejnej fali... Teraz czuję się jakbym była nieodpowiedzialna i sama prosiła się o kłopoty. Popłakałam się z tego wszystkiego.
Rozumiem Cię. U nas w pracy powoli kończy się praca zdalna. Na początku będą mogło wracać zaszczepieni i ja bardzo chętnie bym wróciła na przynajmniej raz w tygodniu, bo szlag mnie trafia od siedzenia w domu samej i ciągnie do ludzi. Zapisałam się tez na zajęcia fitness od lutego, bo w domu nie ruszam się wcale, ale tez po to, żeby wyjąc do ludzi. A z drugiej strony piąta fala i ogromna ilość zakażeń. Uważam jednak, ze zdrowie psychiczne tez jest ważne dla dziecka, dlatego wracam do pracy i będę chodzić na zajęcia. Widzę jak to siedzenie w domu samej mnie psychicznie dobija.
 
Wiem, mama bardzo wspiera i się martwi. Potrzebuję wrócić do pracy jeszcze na jakiś czas, ale teraz się boję, ze swoją decyzją zaszkodzę dziecku i nie wybaczę sobie do końca zycia. Wprawdzie jednego covida już przeżyłam bez szczepionek, teraz jestem po 2 dawkach, ale nie wiadomo, jak w ciąży przebiegnie choroba..
Ja myślę, że prędzej mnie mąż lub syn poczęstują niż zarazę się w pracy. W pracy staram się uważać, a w domu wiadomo ;)
 
Mam pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek 😁
Jakich kosmetyków używacie do nawilżania skóry na piersiach i na brzuszku? Tak żeby nic nie zaszkodziło dzidzi, ale też żeby jak najbardziej ochronić się przed rozstępami 🤔🤔
Możesz się smarować czymkolwiek. Nie ma sensu przepłacać na drogie kosmetyki. Testowałam i jak rozstępy mają się pojawić to się pojawią. Zależy jakie kto ma predyspozycje genetyczne.
 
I jakie macie objawy? To mąż mega szybko złapał omicron po delcie. Zdrówka dla Was. No ja też myślę ze teraz 5-6 tygodni będzie kluczowe i miejmy nadzieję że pandemia odpuści 🙏🙏🙏
Maz przy delcie stracił węch i smak,miał gorączkę ok 39,bardzo Go wszystko bolało i strasznie się męczył wszystkim,kaszlał. Przy omikronie już lżej- silny ból gardła,lekkie rozbicie grypowe,temp 37.8. Dzieci ból gardła i głowy,lekki stan podgorączkowy. U mnie zaczęło się od bolu gardła,potem bólu w plecach i bólu kolan,a wczoraj dreszcze i stan podgorączkowy. W porównaniu z delta wersja light .
 
Hej mamuśki w niedziele.
U mnie noc tragiczna, liczyłam że się wyspie 'na nowy tydzień pracy' a tu nici. Zatkało mi niemiłosiernie nos, tak jakby ciśnienie, nie dało się go niczym odetkać. Mega się męczyłam, na siłę zmusilam się do pójścia spać o 1 w nocy, mimo że byłam śpiąca, to nie zasnęłam tak szybko. Dla pocieszenia zaczynam ostatni tydzień w pracy, potem jeszcze tylko poniedziałek lub wtorek i idę na zwolnienie :)
 
reklama
Do góry