reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Mam pytanie, czy jeździcie w pierwszym trymestrze na termy ? Co o tym sądzicie i co wam lekarz mówił na ten temat jest to bezpieczne ? Mi niby powiedział, że można ale jak czytam w internecie to nie bardzo ... Co myślicie na ten temat
 
Mam pytanie, czy jeździcie w pierwszym trymestrze na termy ? Co o tym sądzicie i co wam lekarz mówił na ten temat jest to bezpieczne ? Mi niby powiedział, że można ale jak czytam w internecie to nie bardzo ... Co myślicie na ten temat
U nas niestety w okolicy nie ma takich atrakcji :( ja niestety mam tendencje do infekcji intymnych, więc takie atrakcje raczej nie dla mnie, a szkoda. Jesli masz zaufanie do swojego lekarza, ja bym go słuchała :)
 
Mam pytanie, czy jeździcie w pierwszym trymestrze na termy ? Co o tym sądzicie i co wam lekarz mówił na ten temat jest to bezpieczne ? Mi niby powiedział, że można ale jak czytam w internecie to nie bardzo ... Co myślicie na ten temat
Ja bym się bała szczerze powiedziawszy. Gorące kąpiele/sauny/jacuzzi nie są zalecane, bo rozszerzają naczynia krwionośne i mogą w skrajnych przypadkach przyczynić się nawet do poronienia (chociaż wydaje mi się że gdzieś czytałam, że to mit... no ale w każdym kłamstwie trochę prawdy jest). No i jeszcze kwestia infekcji intymnych o które w takim miejscu nie trudno. Osobiście bym zrezygnowała, pomimo, że lekarz powiedział, że można ;)
 
Ja bym się bała szczerze powiedziawszy. Gorące kąpiele/sauny/jacuzzi nie są zalecane, bo rozszerzają naczynia krwionośne i mogą w skrajnych przypadkach przyczynić się nawet do poronienia (chociaż wydaje mi się że gdzieś czytałam, że to mit... no ale w każdym kłamstwie trochę prawdy jest). No i jeszcze kwestia infekcji intymnych o które w takim miejscu nie trudno. Osobiście bym zrezygnowała, pomimo, że lekarz powiedział, że można ;)
Dokładnie ... Właśnie też się tego obawiam. Szczerze to zdziwiłam się, że lekarz powiedział, że można. Dlatego najlepiej słuchać własnego rozumu 🤔
 
Mam pytanie, czy jeździcie w pierwszym trymestrze na termy ? Co o tym sądzicie i co wam lekarz mówił na ten temat jest to bezpieczne ? Mi niby powiedział, że można ale jak czytam w internecie to nie bardzo ... Co myślicie na ten temat
Oj ja zrezygnowałabym z tej atrakcji. Jeśli chodzi o same termy, to trochę bym się bała, bo mi lekarz powiedział, żebym unikała wygrzewania się we wannie, wiec tak samo pewnie wyglada sytuacja w przypadku term. W ciąży tez możemy łapać szybciej te wszystkie infekcje.
Osobiście dodam, ze ubolewam nad tymi ciepłymi kąpielami, bo bardzo mi pomagały na wszelkie bóle, a w ciąży często boli mnie brzuch 😞
 
Osobiście dodam, ze ubolewam nad tymi ciepłymi kąpielami, bo bardzo mi pomagały na wszelkie bóle, a w ciąży często boli mnie brzuch 😞
Ja tak samo. Uwielbiam się wygrzewać z gorącej wodzie, bardzo mnie to relaksuje i rozluźnia. Teraz kilka minut i wyskakuje z wanny, bo za zimno, a najszczęściej to wybieram prysznic 🤷🏻‍♀️
Co do term, tez raczej obawiałabym się - tak jak dziewczyny piszą, raz, że temperatura, a dwa te wszystkie infekcje - ja w ciąży co chwila coś łapie 🤦🏻‍♀️
 
reklama
Są tu jakieś mamy, co rodziły naturalnie a co cięciem cesarskim ?;) Jak odczucia, który poród lepiej przeżylyscie? Gdybyście miały wybierac teraz to jakim sposobem?
 
Do góry