reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Nic nie trzeba, nic nie musisz. Wywodzę się z kręgu rodzin wegańskich i wegetariańskich. Mają wspaniałe, zdrowe i bardzo inteligentne dzieci. Wystarczy przemyślana dieta - tak jak i w każdej ciąży.
No właśnie też tak myślę, ale mam pracę z klientem i wkurzające jest wieczne pouczanie, że właśnie coś muszę bo jestem w ciąży... Masakra
 
reklama
Jeszcze się w moje "codzienne" mieszczę😁 dużo też chodzę w sukienkach, spódnicach, tunikach, także jeszcze poczekam z zakupem spodni.

Chociaż zaraz zaczniemy rosnąć tygodnia na tydzień 😉 to trzeba będzie sie przygotować
Podobnie mam. Nie kupuję spodni ciążowych :p póki co to nawet mam luźniejsze swoje spodnie niż przed ciążą, a na wiosnę ilato to myślę bardziej o zakupie kilku sukienek i tyle :)
 
Ja mam z poprzedniej ciazy spodnie (jeansy) z pasem ciążowym z H&M. Są mega wygodne! Po pierwszej ciąży to jeszcze prawie cały połóg w nich przechodziłam [emoji16]
 
Ja nie kupuję, w poprzedniej ciąży kupiłam chyba 3 pary i były mega niewygodne, nie korzystałam z nich...
Myślę, że z tymi spodniemi to tak z normalnymi. Jedne kupisz i będą tak wygodne, że je znosisz, a drugie oddasz, bo jednak nie do końca będziesz się w nich czuła.

Ja zawsze uważałam, że takie spodnie z pasem co cudowny wynalazek. Nic nie ciśnie, nic nie uwiera ;)
Chociaż ja i tak nie mogę doczekać się wiosny i letnich sukienek ❤
 
Ja dzisiaj wypiłam pierwsza kawę od trzech miesięcy. Bez niej nie pociągnę w pracy, a narobiłam sobie zaległości przez „nie chce mi się dzisiaj”. Mam nadzieje, ze nie narobie krzywdy maluszkowi. Przeczytałam 5 artykułów i przeczytałam, ze w sumie niby można, ale lepiej nie 😣 powiedzcie mnie proszę, ze tez Wam się zdarza.
Ja obie ciąże piłam po dwie kawy dziennie. Teraz nie piję,bo mnie zwyczajnie odrzuciło. Nie martw się, wszystko jest ok,jeśli jest w granicach rozsądku
 
Dzień dobry! Nie, ja też jeszcze nie dostałam. Chyba mamy tu po prostu teraz druga grupę 😅
Ja z zakupem spodni jeszcze chwilę poczekam, może tydzień czy dwa.
Narazie skupiam się na tym żeby przetrwać każdy kolejny dzień bo mdłości i wymioty nie ustępują. Już ledwo żyję 🙄 10+1 a gdzie tam dalej.
A jak u Was poranek?
 
reklama
Dzień dobry! Nie, ja też jeszcze nie dostałam. Chyba mamy tu po prostu teraz druga grupę 😅
Ja z zakupem spodni jeszcze chwilę poczekam, może tydzień czy dwa.
Narazie skupiam się na tym żeby przetrwać każdy kolejny dzień bo mdłości i wymioty nie ustępują. Już ledwo żyję 🙄 10+1 a gdzie tam dalej.
A jak u Was poranek?
Jeszcze leżę 😊. Wg USG mam 13 tydz z hakiem a i tak nadal odczuwam duże mdłości, głównie na czczo oraz jak próbuję trochę ćwiczyć... I powoli przestaje mieć nadzieję, że to w końcu przejdzie hahahha.
 
Do góry