reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny czy kojarzycie z badań prenatalnych pomiar kości nosowej? Mam napisane kość nosowa widoczna długość 2mm i z tego co czytałam w necie to za mało i to tak zwana kość hypoplastyczna. Choć lekarz mówił że wszystko ok. Nie wiem czy się martwić :(
 
reklama
Dziewczyny czy kojarzycie z badań prenatalnych pomiar kości nosowej? Mam napisane kość nosowa widoczna długość 2mm i z tego co czytałam w necie to za mało i to tak zwana kość hypoplastyczna. Choć lekarz mówił że wszystko ok. Nie wiem czy się martwić :(
Myślę że lepiej słuchać lekarzy niż szukać info w necie
 
Dziewczyny czy kojarzycie z badań prenatalnych pomiar kości nosowej? Mam napisane kość nosowa widoczna długość 2mm i z tego co czytałam w necie to za mało i to tak zwana kość hypoplastyczna. Choć lekarz mówił że wszystko ok. Nie wiem czy się martwić :(
To dobry wynik, nie martw się. [emoji6]
 
A macie może jakąś siatkę centylową z normami kości nosowej? Nigdzie czegoś takiego nie znalazłam
Ciesz się zdrowym dzieckiem i dobrym przebiegiem ciąży nie szukaj problemów na siłę bo mogą się one pojawić jak będziesz tak szukac. Skoro lekarz mowi że jest dobrze to znaczy że tak jest
 
A macie może jakąś siatkę centylową z normami kości nosowej? Nigdzie czegoś takiego nie znalazłam

Jeżeli ufasz temu lekarzowi to olej ten temat. Jeżeli nie zrób badanie u innego lub test NIPTy

Nawet jeśli Ci któraś tu napisze, że tak miała i jej dziecko było zdrowe to co to Ci da? Albo odwrotnie że jej dziecko było chore? Ciężko oszacować ale rocznie w Polsce ok 500 dzieci rodzi się np. z ZD no i co daje ta wiedza? Nic. Nigdy nie wiesz na kogo padnie.
Ciąże pozamaciczne to ledwo 2% wszystkich ciąż, ryzyko niewielkie, a zobacz po dwóch totalnie bezproblemowych ciążach padło na mnie 🤷‍♀️ taki los
 
Cześć dziewczyny jestem na wyjeździe ... Ferie w górach ...tyle się dzieje że nie nadążam czytać .
Mam okropną zgagę 😔😔 jakiś dramat nie mogę spać... Coś strasznego ...pije mleko ale średnio pomaga... Co wam pomaga ??
Pozdrawiam cieplutko ,🤗
 
reklama
Jestem załamana, złapał mnie taki ból głowy. Nie jestem w stanie nawet iść spać 😪
Moja droga, wiem co czujesz.nie średnio głowa boli ci kilka dni.. przed ciążą też miałam ataki migreny. Staram sie obecnie ni brać żadnych leków, ale w skrajnych przypadkach biorę paracetamol i zimne okłady na czoło. Wtedy ból jest znośny.
 
Do góry