reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Dzień dobry wszystkim 😃 melduję poranny raport. Czuję się nadal bardzo dobrze. Może bardziej zmęczona tylko i cycek nabrzmiały. Co do kawy to patrz zdjęcie 😃
 

Załączniki

  • b1bf7879-5688-46d2-8efa-629cec7ae5c1.jpeg
    b1bf7879-5688-46d2-8efa-629cec7ae5c1.jpeg
    62,5 KB · Wyświetleń: 36
Cześć dziewczyny, moja abstynencja od naszego wątku dla zdrowia mojego mózgu ciagle trwa :) (byłam wczoraj na siłowni i mega się cieszę, ze przestałam się pieścić z aktywnością fizyczna, mega ważne i mega mi pomogło)
Ale chciałam wam pokazać coś co znalazłam na internecie. Narzędzie bazujące na danych i statystykach poronień - Link do: Miscarriage Odds Reassurer możecie dzięki temu się utwierdzić jaka szanse macie NIE poronic. Mega super i mega miłe :)
Ćwiczcie, zdrowo się odzywiajcie i do usłyszenia bliżej końcówki 1 trymestru :). I ufajcie tez swoim lekarzom.
 
Możecie klikać tam kilka razy „reassure me” i strona wam podrzuci kilka opcji danych statystycznych, które są podane w taki wspierający sposób. :)
 
Ja nie wiem, na ile mam objawy od infekcji, na ile od ciąży. Popołudniami zdarza mi się mieć mdłości, na szczęście nie trwa to długo😁

Niestety jestem coraz gorzej chora, jakaś masakra😐 dzisiaj postanowiłam zostać w domu i się wygrzać, a z moimi córkami na trening pojadą moi rodzice, wiec czekam aż wyjdą, pójdę się wykąpać i wskakuje do wyrka💕
 
reklama
Ja nie wiem, na ile mam objawy od infekcji, na ile od ciąży. Popołudniami zdarza mi się mieć mdłości, na szczęście nie trwa to długo😁

Niestety jestem coraz gorzej chora, jakaś masakra😐 dzisiaj postanowiłam zostać w domu i się wygrzać, a z moimi córkami na trening pojadą moi rodzice, wiec czekam aż wyjdą, pójdę się wykąpać i wskakuje do wyrka💕
To dobrze, że możesz sobie dziś poleżeć w spokoju, oby szybko przeszło!
 
Do góry