reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

95,6 % no ale jeszcze może być chore...

Wiem, zabijcie mnie!
spoko, jak powiedziałam mamie, że dziś mam tylko 2,4% że poronię, to mama mi odpowiedziała „lol to tylko statystyka”🥲 ja myślę, że ona chciała mnie pocieszyć, że mam jeszcze mniejsze szanse, ale jej nie wyszło😅

Brawo, moje córki skończyły 1 st a teraz siedzę pod salą z najmłodszym, średni dostał się ale nie chce słyszeć 😁

I klikam emotki póki co i nadrabiam dalej 😉
woooow No to super😁 a na jakich instrumentach grają? Moja dopiero pierwsza klasa🥹
 
reklama
spoko, jak powiedziałam mamie, że dziś mam tylko 2,4% że poronię, to mama mi odpowiedziała „lol to tylko statystyka”🥲 ja myślę, że ona chciała mnie pocieszyć, że mam jeszcze mniejsze szanse, ale jej nie wyszło😅


woooow No to super😁 a na jakich instrumentach grają? Moja dopiero pierwsza klasa🥹
Jedna skończyła w klasie gitary klasycznej druga w klasie oboju. Ta druga była 2 lata prawie na 2 st ale pogodzenie tego z wymagającym LO nie udało się. Najmłodszy jest w 1 klasie fortepianu. My do muzycznej mamy 35 min autem w jedną stronę, także to było i teraz ponownie jest hard. Córki woziłam 5x w tygodniu 😎 młodego póki co 3x
 
Jedna skończyła w klasie gitary klasycznej druga w klasie oboju. Ta druga była 2 lata prawie na 2 st ale pogodzenie tego z wymagającym LO nie udało się. Najmłodszy jest w 1 klasie fortepianu. My do muzycznej mamy 35 min autem w jedną stronę, także to było i teraz ponownie jest hard. Córki woziłam 5x w tygodniu 😎 młodego póki co 3x
5x to faktycznie wow😁 my jeździmy 3x, bo udało się jakoś wszystkie zajęcia ogarnąć w te trzy dni. Dojazdu mamy 25km, więc bez tragedii. Gorzej u nas z tenisem, bo Ok 70km w jedną stronę musimy dojeżdżać🤣
 
Boli Was brzuch w ciąży? Mnie ostatnio na wieczór baaardzo delikatnie boli jak na okres takie stałe uczucie, nie wiem czy to rozciąganie macicy, bo nie mam porównania 😜
 
reklama
Do góry