reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Jeżeli boicie się choroby, a aborcja jest dla was opcja, to pamiętajcie - zawsze możecie pojechać do bezpiecznego ośrodka za granica. <3
Taki jest plan awaryjny. Ale myśle, ze każda z nas liczy na zdrowa ciąże, ze zdrowym bobasem Za pare miesięcy. Wiec o ile plan awaryjny jest to bardzo, bardzo chce zeby było dobrze.


Jezuuuu jak mnie zgaga dopadła 🙈 zdarza mi się ze dwa razy w roku ale teraz nie wiem jak sobie pomoc, oszaleje 🙈
 
Dobry wieczór, jestem po wizycie, jest wszystko ok, wiek ciąży z om 7+5 a z usg 7+4 i to by się pokrywało z terminem owulacji, termin porodu 18.08. Widok serduszka mega wzruszający ;)

Praktycznie o nic nie zapytałam bo u lekarza zawsze jestem tak spięta, że mam pustkę w głowie i dopiero później do mnie zaczyna wszystko docierać... Lekarz powiedział żeby nie współżyć ale chyba bez jakichś konkretnych przeciwwskazań nie jest to zabronione? I kazał mi brać magnez, też bierzecie?
Gratulacje🎉🎊 ja też dziś 7+5 więc mamy ten sam termin porodu😃😃 masz foto z usg? Ja sie juz nie moge tej soboty doczekać żeby zobaczyć co tam się dzieje w brzuchu..
Też mam zakaz seksu, latania i sprzątania😆
I tak, biorę magne B6.
 
Dobry wieczór, jestem po wizycie, jest wszystko ok, wiek ciąży z om 7+5 a z usg 7+4 i to by się pokrywało z terminem owulacji, termin porodu 18.08. Widok serduszka mega wzruszający ;)

Praktycznie o nic nie zapytałam bo u lekarza zawsze jestem tak spięta, że mam pustkę w głowie i dopiero później do mnie zaczyna wszystko docierać... Lekarz powiedział żeby nie współżyć ale chyba bez jakichś konkretnych przeciwwskazań nie jest to zabronione? I kazał mi brać magnez, też bierzecie?
Bez wskazań medycznych to dziwne zalecenie, ja nic takiego szczęśliwie nigdy nie usłyszałam 🤣 myslalam, ze tylko jak są jakieś plamienia czy później problemy z szyjką 🧐

Gratulacje! 🥳🥳🥳
 
Gratulacje🎉🎊 ja też dziś 7+5 więc mamy ten sam termin porodu😃😃 masz foto z usg? Ja sie juz nie moge tej soboty doczekać żeby zobaczyć co tam się dzieje w brzuchu..
Też mam zakaz seksu, latania i sprzątania😆
I tak, biorę magne B6.
A mam :) Niestety jakość nie powala ale widzę tam zarys dzidziusia, mój stary powiedział że widzi plamę :p Widziałaś już serduszko czy to będzie pierwszy raz? :)
323747866_693675815764069_6894668781671194355_n.jpg

Bez wskazań medycznych to dziwne zalecenie, ja nic takiego szczęśliwie nigdy nie usłyszałam 🤣 myslalam, ze tylko jak są jakieś plamienia czy później problemy z szyjką 🧐

Gratulacje! 🥳🥳🥳
Dziękuję :) No właśnie też tak mi się wydawało, nie to że mam ochotę na szaleństwa bo wręcz przeciwnie ale też nie chciałabym całkiem rezygnować.
 
pewnie to przez to bieganie po górach ładnie Ci się owulacja przesunęła😁


ależ oczywiście, nigdzie się nie ruszam❤️


ale w końcu potwierdził ciążę, czy nie?😅


pamietam jak poszłam do mojego poprzedniego gina w drugiej ciąży. Zapytał mnie, czy ciąża potwierdzona, a ja że No tak, helloł, test przecież pozytywny, a on mi powiedział, że test to ja sobie mogę. Zszokował mnie wtedy😱🤣
Nie potwierdził, bo właśnie docelowo powiedział, że mam USG zrobić :p Ale i tak mi się już nie spodobał, więc się przeniosłam do innego :D
 
A mam :) Niestety jakość nie powala ale widzę tam zarys dzidziusia, mój stary powiedział że widzi plamę :p Widziałaś już serduszko czy to będzie pierwszy raz? :)
Zobacz załącznik 1481497

Dziękuję :) No właśnie też tak mi się wydawało, nie to że mam ochotę na szaleństwa bo wręcz przeciwnie ale też nie chciałabym całkiem rezygnować.
Echo zarodka słyszałam na wcześniejszej wizycie, bodajże na 5+6. Moja pani doktor ma bardzo fajne USG i dużo widać. Tydzień temu byłam na Luxmed, żeby badania krwi załatwić, to fasolka miała jeszcze niecały 1cm 😃 U Ciebie tez już sporo widać, powoli się kształtuje dziecię ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny, cały czas zastanawiam się czy już się z wami witać czy jeszcze nie. Jakoś tak jeszcze nie przyzwyczajam się do ciąży bo nie jestem w stanie w nią uwierzyć. Tak w wielkim skrócie - droga była długa i kręta ale 06.12 finalnie miałam pierwszą w życiu inseminację zakończoną betą w dniu 20.12 -98,
22.12- 235
24.12 - obsikałam małżowi test (3 razy pytał czy to na pewno mój a nie z Allegro)
27.12 - 2622.
29.12 książkowe jajo płodowe i ciałko żółte odpowiadające ciąży 5+1
Jutro ponowna wizyta - może nasz Obcy będzie już widoczny.

Mam 36 lat, pierwsza ciąża i już krwawienie, plamienia, leżenie w łóżku, krwiak. Czyli z tego co czytam - zestaw standardowy :)
Chciałam ładnie poprosić o trzymanie kciukasów bo poza Małżem nikt jeszcze nie wie (no teraz dowie się jeszcze cały internet 😉).

Buziaki dla wszystkich
 
Do góry