reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

A tak z ciekawości od którego tygodnia zaczęły Wam się mdłości? Ja miałam je jeden dzień czy 2 i po temacie 😅 teraz mam wątpliwości czy to w ogóle od ciąży 😂
Takie naprawdę mdłości od końcówki 7
obiecuję poprawę😁

U dentysty muszę czekać do drugiego trymestru, bo mój lekarz powiedział, ze nie da znieczulenia🥲

I jeszcze mam pytanko w temacie naszego stanu błogosławionego, w końcu wszystkie promieniejemy, przeżywamy najpiękniejszy okres w życiu - czy też tak stękacie? Boszsz ja cały czas. Usiadłam teraz na fotelu w kawiarni i tak stęknęłam, że aż ludzie się odwrócili. No wstyd na maxa. Nie wspomnę o wchodzeniu czy wychodzeniu z samochodu, bo to już nawet nie jest stękanie tylko dzikie jęki
ja właśnie byłam i mi normalnie dała znieczulenie, tylko od razu do asystentki powiedziała, ze tylko bez czegostam
 
reklama
Poczekaj też se rzygniesz. Ja nie mam klasycznych objawów, tylko takie cóś dziwnego od czasu do czasu i dlatego gam dziś by zajrzeć do środka i sprawdzić co tam?

Człowiek taki durny jest i zamiast się cieszyć, że dobrze się czuje to wymyślą, że chciałby rzyganko, mdłości, bóle i wszystkie inne kataklizmy 😂
 
Człowiek taki durny jest i zamiast się cieszyć, że dobrze się czuje to wymyślą, że chciałby rzyganko, mdłości, bóle i wszystkie inne kataklizmy 😂
te objawy to tak jakbyś USG robiła non stop. Taki jest do nich stosunek choć wszędzie powtarzają, że brak objawów o niczym nie świadczy. Tylko ciężarna zrozumie ;)
 
A ja głównie jem kanapki z jajkiem i majonezem i nawet tym mdłości nie prowokuje. Nie żeby mi na tym jakoś mocno zależało, po prostu kocham jajka i majonez 😅
No wiadomo, każdy inaczej.

Ja nie sprawdzałam teraz jak reaguje na jajka ale jakos w ogóle mnie nie interesują. W ogóle najbardziej mój organizm zaciesza na myśl o czekoladzie albo owocach. Ewentualnie bułce z masłem 🙈 jak o tym myśle to widzę jak mój żołądek zaciera ręce 😆
 
Człowiek taki durny jest i zamiast się cieszyć, że dobrze się czuje to wymyślą, że chciałby rzyganko, mdłości, bóle i wszystkie inne kataklizmy 😂
Rozumiem Cię bo mi się tak naprawdę teraz zaczęły takie konkretne mdłości i objawy i w sumie jestem przez to spokojniejsza niż na początku gdzie praktycznie nic mi nie było i nawet mówiłam małżowi że wolałabym codziennie rano wymiotować niż się zastanawiać czemu nic mi nie jest i czy aby wszystko ok 😅 przed świętami w środę czułam się tak dobrze że ze strachu poleciałam na betę 🤣😅 jak zobaczyłam wynik 4808 przy wcześniejszym wyniku pare dni wcześniej 686 to dałam se spokój 😅
A teraz wpierdzieliłam już pół tabliczki milki z orzechami bo tylko po tym jest mi dobrze, ogólnie słodkie wjeżdża często i wtedy jest gitara choc na chwilke :)
 
reklama
Do góry