reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Ja wam powiem, że trochę momentami łapię schizy. Na podobnym etapie straciłam w maju ciążę..a właściwie to w kwietniu, bo o tym nawet nie miałam pojęcia i boję się teraz kurczę.. Nie jestem na razie umówiona na żadne usg aż do prenatalnych 26.01, ale się znów zastanawiam nad zabukowaniem go. Każda taka wizyta, to taki stres..😬 boję się znów usłyszeć, że coś poszło nie tak.. Chyba mam dzisiaj zbyt dużo czasu na te rozkminy, typowo jak na weekend kiedy mam wolne 🥲.
 
Ja wam powiem, że trochę momentami łapię schizy. Na podobnym etapie straciłam w maju ciążę..a właściwie to w kwietniu, bo o tym nawet nie miałam pojęcia i boję się teraz kurczę.. Nie jestem na razie umówiona na żadne usg aż do prenatalnych 26.01, ale się znów zastanawiam nad zabukowaniem go. Każda taka wizyta, to taki stres..😬 boję się znów usłyszeć, że coś poszło nie tak.. Chyba mam dzisiaj zbyt dużo czasu na te rozkminy, typowo jak na weekend kiedy mam wolne 🥲.

Zbyt dużo czasu na myślenie to też nie dobrze 😅
Akurat ja jestem tym przypadkiem co mu zawsze nie dobrze bo dzis pierwszy raz od tygodnia intensywny dzień, paznokcie, zakupy i już wracam jak na szpilkach, że na pewno zaczęłam plamić 💁‍♀️
Jeśli poczujesz się spokojniej po usg to umów się, nie ma sensu się katować
 
Ja jakoś siły dzisiaj odzyskałam, mam nadzieje, ze wszystko ze mną Ok 😜 sprzątam jak szalona. Dobrze, ze umówiłam sobie wizytę w przyszłym tygodniu, bo wole mieć lenia i mdłości niż tyle energii nagle
 
reklama
Zbyt dużo czasu na myślenie to też nie dobrze 😅
Akurat ja jestem tym przypadkiem co mu zawsze nie dobrze bo dzis pierwszy raz od tygodnia intensywny dzień, paznokcie, zakupy i już wracam jak na szpilkach, że na pewno zaczęłam plamić 💁‍♀️
Jeśli poczujesz się spokojniej po usg to umów się, nie ma sensu się katować
To przez nasze poprzednie przejścia mamy takie obawy i nie chcemy po prostu tego znów przezywać i odczuwać. Umówiłam się jednak na 18.01 na usg, bo akurat była chyba pierwwwwszy raz dostępna dogodna dla mnie godzina po pracy 🥴.
 
Do góry