reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Podejrzewam zarażenie się od męża, który tez jest chory. Już wczoraj cały dzień zle sis czułam. Jadę niedługo na pomoc doraźna, boje się, ze to grypa.

Zrób sobie najpierw test. Są takie co pokazują od razu 3 wirusy. Kosztuje w aptece jakieś 20 zł.
I tak będziesz musiała go mieć bo najlepiej dobrać lek celowany bezpośrednio w wirusa, a w ciąży nie bardzo jest czas na leczenie w ciemno
 
reklama
Ja właśnie miałam kiedyś operacje na polnej i mega dobrze wspominam.
Ale czekałam tam tez kiedyś z koleżanka na izbie przyjęć, bo zaczęło jej się poronienie i to był dramat :(

Często sama izba przyjęć jest dramatem a oddziały już są super.
Na Karowej w Warszawie na przykład izba przyjęć to jakaś absurdalna porażka, a oddział endokrynologiczno ginekologiczny jest wspaniały. Mam na myśli lekarzy i opiekę nir warunki.
Z naszych okolicznych wielkopolskich szpitali ronilam we Wrześni (łyżeczkowanie) i nawet bezdomnego kota nie dałabym tam ponownie leczyć. Jest to po prostu rzeźnia. Zarówno pielęgniarki, położne jak i lekarz to straszne goowno. Poszłam tam tylko dlatego, że lekarka załatwiła mi tam łyżeczkowanie od razu bez oczekiwania.
A Wągrowiec no cóż. Wiedza zerowa, leczenie na oślep. Lekarz JEDEN. W dodatku wmawiający, że owulacja jest ZAWSZE w 14 dc i nawet jak na usg miałam potwierdzoną owu w 35 dc to to się tak tylko wydaje 💁‍♀️ przy becie 200 opisywal mi pęcherzyk w macicy i określił wiek ciąży na 8 tc 😅
Najpierw mnie straszył, że nie mogę wyjść ze szpitala bo umrę, a później jak poprosiłam o psychologa to wypisał mnie do domu bo psychologa w szpitalu nie ma a na Wielkopolskę jest JEDEN psycholog dyżurny dla wszystkich placówek bez psychologa na kontrakcie więc to strasznie dużo by miał roboty💁‍♀️
Zatem już nigdy w takie goowniane miejsca się nie wybiorę.
Chciałabym żeby moja ginka wyjęła mi tego dzidziora, ale jeśli będę potrzebowała szpitala wyższej referencyjnosci to uderzam w Polną bez zawahania.
 
Dzięki dziewczyny. Czekam aż mąż porobi swoje (jest rolnikiem, tak w Pzn mieszkają jeszcze rolnicy 😄) i jedziemy razem. On tez chory, wiec go zagnalam.
Oprócz uspokojenia nerwów muszę iść do lekarza żeby dostać L4 - raczej z gorączka 38 i kaszlem gruzlika do pracy się nie nadaje xD
 
Fanaberia zdrowia! Spokoju przede wszystkim🥰
Zmierzyłam cukier- 94, o 2 za dużo?😕
Przestały mnie boleć piersi hmmn
 
przed 21 zjadłam banana i kilka łyżek budyniu po tym rzyganku. A mierzyłam zaraz przed napisaniem.

Odstęp wg mnie za duży i posiłki no średnie, ale sytuacja byla jaka była więc wzięłabym na to poprawkę.
Jak jesz jakieś produkty bogate w proste Węgle (i banan i budyń) to dodaj do tego Białko i tłuszcz. Na przykład banan z jogurtem j orzechami. I jeśli mierzysz o 8 rano spróbuj ostatni posiłek zjeść o 22
 
reklama
Do góry