reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Ona dziś jest w 7 a sesja jest pewnie sprzed tygodnia albo lepiej
Matko, też musiałam sprawdzić typiare bo nie znam. SZOK, co ludzie mają w głowach... 🙄 No ale z drugiej strony tak, nieświadomi niczego ludzie jak zachodzą w ciążę, no to przecież to równoważne że ofc za 9mcy po prostu będzie dziecko. Zazdroszczę tego optymizmu.
A sesja z gazami to niepowtarzalny widok 😂
 
reklama
Cześć dziewczyny. U mnie juz 7t5d. I zaczynam sie martwic. Bo ustapily wszystkie objawy ciąży. W sumie to nie byly od poczatku jakos bardzo nasilone, ale piersi bolaly mocniej, od czasu do czasu zamdlilo. Teraz calkowicie nic. 30 grudnia bylam na usg i bylo bijace serduszko... Nie wiem czy to normalne, czy to ustąpienie objawów cos zwiastuje.... 😪
 
Cześć dziewczyny. U mnie juz 7t5d. I zaczynam sie martwic. Bo ustapily wszystkie objawy ciąży. W sumie to nie byly od poczatku jakos bardzo nasilone, ale piersi bolaly mocniej, od czasu do czasu zamdlilo. Teraz calkowicie nic. 30 grudnia bylam na usg i bylo bijace serduszko... Nie wiem czy to normalne, czy to ustąpienie objawów cos zwiastuje.... 😪
byłam w czwartek na USG juz z brakiem objawów i delikatnym plamieniem. Wszystko ok.
 
Cześć dziewczyny. U mnie juz 7t5d. I zaczynam sie martwic. Bo ustapily wszystkie objawy ciąży. W sumie to nie byly od poczatku jakos bardzo nasilone, ale piersi bolaly mocniej, od czasu do czasu zamdlilo. Teraz calkowicie nic. 30 grudnia bylam na usg i bylo bijace serduszko... Nie wiem czy to normalne, czy to ustąpienie objawów cos zwiastuje.... 😪
Spokojnie, ani objawy niczego nie zwiastują ani ich brak :)
 
Obczailam lili - jako sexmasterka była super śmieszna, przynajmniej to była ciekawa persona, do której pewnie niejedne szczęśliwe chwile przeżyli nastolatkowie :p , a przy okazji trochę uchyliła sceny fetish w Polsce.
Za to teraz ta ciąża to tez jej decyzja - No sesja w 7 tygodniu to może wcześnie, ale jak chce ogłaszać, to niech ogłasza :). Mnie jednak zawsze zastanawiają te wszystkie reakcje youtuberek na pozytywne testy ciążowe - zawsze najpierw zszokowana mina, zasłaniają usta dłonią, pokazują ten test a potem zaczynaja płakać 😂. Wiem, ze może mój przypadek jest inny, bo się nie starałam, ale ja po prostu zobaczyłam ten test i zaczęłam się mu przyglądać.
 
Właśnie zamówiłam na dowóz naleśniki z nutella i bita śmietana 😆 mam nadzieje ze będę mogla je zjesc a nie ze przyjadą zjem trochę i odstawię 🤣
Zapowiedziałam właśnie mężowi, ze robimy naleśniki :)
To tylko ja o ciąży nikomu nie mówię?😁😂🤣w sensie poza Wami wie mąż 🤣 i moja gin
Ja też, a sorki Wy i moja poprzednia grupa ciążowa ;) Rodzicom chcemy powiedzieć przy najbliższej okazji, czyli w przeciągu 1-2 tyg, a całej reszcie po 3 miesiącu.
 
reklama
Do góry