reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
To tylko ja o ciąży nikomu nie mówię?😁😂🤣w sensie poza Wami wie mąż 🤣 i moja gin
nie tylko ;)

Ale my zaczniemy o tym właśnie mówić, jestem już w 12 tc. Przyjaciele dowiedzą się w tym tygodniu jeszcze przed prenatalnymi.
Rodzice tydzień później z okazji dnia babci i dziadka (akurat tak nam się spotkania układają, nie ze przyjaciele ważniejsi).


Dzien dobry! Witam się totalnie niewyspana. Och drugi trymestrze nadciągaj z tym swoim nadmiarem energii 🙏🏻

Oby to był dobry tydzień dla wszystkich wizytujących! ✊🏻✊🏻💪🏻
 
Tak sobie mysle - ciekawe jak ja wygladalam robiac swoj test :D
Ale no na bank nie bylo takich filmowych reakcji.. To bylo takie raczej - no dobra zrobie ten test dla spokoju swietego (tydzien mi sie okres spoznial i bylam pewna ze to przez diete keto).
No i zrobilam, nawet nie zdazylam odlozyc a tu dwie krechy... Moja reakcja to chyba byla mocno otwarta buzia i niedowierzanie, nastepnie pobieglam do mojego faceta, ktory mial akurat calla i pokazalam test :D

Cześć dziewczyny. U mnie juz 7t5d. I zaczynam sie martwic. Bo ustapily wszystkie objawy ciąży. W sumie to nie byly od poczatku jakos bardzo nasilone, ale piersi bolaly mocniej, od czasu do czasu zamdlilo. Teraz calkowicie nic. 30 grudnia bylam na usg i bylo bijace serduszko... Nie wiem czy to normalne, czy to ustąpienie objawów cos zwiastuje.... 😪

Nie martw sie na zapas, u mnie bylo to samo, tydzien przed USG zero objawow, nawet cycki przestaly bolec... W ta sobote jak szlam na usg, to wrocily mdlosci, okazalo sie ze wszystko jest OK.
 
Ja też niewyspana i stresujący dzień w pracy 😑 objawy też mam już lżejsze ale to się cieszę bo chce od 13 tyg wrócić na jakieś zajęcia i jogę
 
reklama
Do góry