reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

A dobra przecież mam igm 🤦🏽‍♀️ spojrzałam na jeden podwyższony wynik i już panika
Ja, jak robiłam wirusówkę to miałam wszystko podwyższone, siedzę i ryczę oczywiście że mam Cytomegalia, WZW, różyczkę, toxoplazmozę i ogólnie jestem wrakiem człowieka... A za 2 dni inseminacja.
I co... Oczywiście patrzyłam nie na ten wynik co trzeba 😂😂😂😂
 
reklama
Jestem po wizycie na NFZ, nie pisałam ze mam bo ich nie liczę 😅 bo moja gin na NFZ nie ma nawet usg, ale okazało się ze ma jakiś detektor, mega stary i zaczęłam dzisiaj 11 tydzień, ostatnio miałam wizytę 30.12 i serduszko biło 170/min. Tutaj nie było słychać serduszka ale ona mówi ze słychać dopiero od 12 tygodnia, nie stresuje się albo staram sobie nie dopisywać .. za tydzień prenatalne i o tym myśle, miałyście takie badanie starym detektorem?
Jeszcze miałam taki piękny sen.. byłam na prenatalnych i zobaczyłam na usg taka piękną dziewczynkę ok 2-3 latka, była całkiem podobna do mnie jak byłam mała, ciekawa jestem jak to się ma do rzeczywistości przy prenatalnych 🌸
Jeja, mam wrażenie, ze ty lata świetlne przede mną w tej ciąży :D
 
Hej dziewczyny, w czwartek o 16:30 mam pierwszą wizytę USG, będzie to 6tyg + 5 dni z moich wyliczeń, także tak naprawdę nie wiem czy powinnam być w sierpniowych czy wrześniowych mamach, wszystko okaże się za 2 dni mam nadzieję.
Ogólnie chciałam się Was poradzić co myślicie, bo przekopałam internet i gdzieś znalazłam info o wolniej przyrastającej becie przy większych wartościach. Na początku beta wzrastała wzorowo, mocno ponad 150% nawet. Ostatnio zrobiłam 5.01 wyszło 28 845, po 48h zaskoczenie, ponieważ przyrosło na granicy 60% i wyszło tylko 46 100… no i już zaczynam się martwić. Nie wiem jak wytrzymam do tej pierwszej wizyty do czwartku. Myślicie, żeby dla świętego spokoju skoczyć jeszcze na betę na świeżo przed wizytą?
 
Hej dziewczyny, w czwartek o 16:30 mam pierwszą wizytę USG, będzie to 6tyg + 5 dni z moich wyliczeń, także tak naprawdę nie wiem czy powinnam być w sierpniowych czy wrześniowych mamach, wszystko okaże się za 2 dni mam nadzieję.
Ogólnie chciałam się Was poradzić co myślicie, bo przekopałam internet i gdzieś znalazłam info o wolniej przyrastającej becie przy większych wartościach. Na początku beta wzrastała wzorowo, mocno ponad 150% nawet. Ostatnio zrobiłam 5.01 wyszło 28 845, po 48h zaskoczenie, ponieważ przyrosło na granicy 60% i wyszło tylko 46 100… no i już zaczynam się martwić. Nie wiem jak wytrzymam do tej pierwszej wizyty do czwartku. Myślicie, żeby dla świętego spokoju skoczyć jeszcze na betę na świeżo przed wizytą?
Wszystko jest dobrze ♥️ miałam niższy przyrost około 33% tez w takich wartościach, a na drugi dzień widziałam jak bije serce i wszystko było dobrze. Jest tutaj tez inna dziewczyna, która na poziomie 5000/6000 tys miała niski przyrost i tez na usg wszystko było dobrze 😊
 
Hej dziewczyny, w czwartek o 16:30 mam pierwszą wizytę USG, będzie to 6tyg + 5 dni z moich wyliczeń, także tak naprawdę nie wiem czy powinnam być w sierpniowych czy wrześniowych mamach, wszystko okaże się za 2 dni mam nadzieję.
Ogólnie chciałam się Was poradzić co myślicie, bo przekopałam internet i gdzieś znalazłam info o wolniej przyrastającej becie przy większych wartościach. Na początku beta wzrastała wzorowo, mocno ponad 150% nawet. Ostatnio zrobiłam 5.01 wyszło 28 845, po 48h zaskoczenie, ponieważ przyrosło na granicy 60% i wyszło tylko 46 100… no i już zaczynam się martwić. Nie wiem jak wytrzymam do tej pierwszej wizyty do czwartku. Myślicie, żeby dla świętego spokoju skoczyć jeszcze na betę na świeżo przed wizytą?
Przy takich wartościach już nie bada się bety bo to nie ma sensu i powoduje tylko zmartwienia, gdyż jak sama na początku napisałaś, beta powyżej pewnych wartości spowalnia. Od bety ok 1000 już widać ciążę na usg i to usg służy to oceny dobrostanu płodu, a nie beta.
 
reklama
Do góry