reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

hej dziewczyny :)
Czy tylko ja tak mam że ciagle się martwię czy wszystko będzie dobrze ?
Mam już jedna stratę za sobą i teraz czekam na prenatalne za 2 tygodnie ( ostatnie usg tydzień temu - wszystko ok) i świadoma tych wszystkich strat dookoła mega się martwię… jakiś mam spadek formy. ( ps jeszcze takie posty same mi się wyświetlają na insta)
 
reklama
hej dziewczyny :)
Czy tylko ja tak mam że ciagle się martwię czy wszystko będzie dobrze ?
Mam już jedna stratę za sobą i teraz czekam na prenatalne za 2 tygodnie ( ostatnie usg tydzień temu - wszystko ok) i świadoma tych wszystkich strat dookoła mega się martwię… jakiś mam spadek formy. ( ps jeszcze takie posty same mi się wyświetlają na insta)
Hej kochana, wszystkie chyba tutaj bez wyjątków martwią się z każdym dniem, mniej już bardziej.. ja tez niesamowicie czekam na prenatalne mam we wtorek, odliczam już dni i godziny, jeszcze wiem ze dzisiaj lub w poniedziałek będę miała wyniki pappa ale obiecuje wydrukować je we wtorek rano i dac lekarzowi żeby powiedział co i jak a nie szukać sama interpretacji wyników.. ale niesamowicie się martwię, mało, śpię, jestem niespokojna.. ale wierze z całego serca ze u Ciebie i u wszystkich innych będzie pięknie w sierpniu, ze wszystkie będziemy tulić maluszki ❤️
 
Hej kochana, wszystkie chyba tutaj bez wyjątków martwią się z każdym dniem, mniej już bardziej.. ja tez niesamowicie czekam na prenatalne mam we wtorek, odliczam już dni i godziny, jeszcze wiem ze dzisiaj lub w poniedziałek będę miała wyniki pappa ale obiecuje wydrukować je we wtorek rano i dac lekarzowi żeby powiedział co i jak a nie szukać sama interpretacji wyników.. ale niesamowicie się martwię, mało, śpię, jestem niespokojna.. ale wierze z całego serca ze u Ciebie i u wszystkich innych będzie pięknie w sierpniu, ze wszystkie będziemy tulić maluszki ❤️
Bardzo Ci dziękuje za wsparcie, miło mi się zrobiło jak to przeczytałam ❤️
 
Cześć dziewczyny😊 czy można jeszcze do Was dołączyć ? Wprawdzie wstępnie mam termin na początek września ale cc będzie w sierpniu więc czuję się sierpniówką 😁. Parę dni temu dowiedziałam się , że będę mieć …czwarte😱😱😱 dziecko i nie mogę wyjść z szoku🥴 Myślałam , że tematy ciążowe już dawno za mną, a tu niespodzianka…chętnie porozmawiam z młodszymi (🫣) koleżankami o nowinkach i podzielę się doświadczeniem 😁
 
Dziewczynki zapraszam powoli na prywatna grupę. Zamkniemy ją na koniec przyszłego tygodnia i już prawdopodobnie nie będziemy później nikogo przyjmować więc to ostatni dzwonek🔔
 
Cześć Dziewczyny! Od 5 tygodnia zaglądam tu co jakiś czas, ale jestem już w 11 i pomyślałam, że pora oficjalnie dołączyć do Waszego zacnego grona i skrobnąć co u mnie :) (przyznam się, że właśnie prywatny wątek mnie do tego zmobilizował) @Zazuu czy nakierowałabyś mnie na tą nową grupę? :)
 
reklama
Do góry