reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Hej, ja już po wizycie. Mam załozoną kartę ciąży oraz skierowania na kolejne badania. Mam zrobić pakiet tarczycowy i obciążenie glukozą. Następnie diabetolog i endo więc sruuu kolejne pieniądze. Po 10 tyg. Nifty plus mam skierowanie na bezpłatne prenatalne, pappa itd. Za miesiąc Mam się pojawić u gina tak czy siak.
Nie sprawdził czy żyje.
 
reklama
Tez mam w pakiecie z prenatalnym usg. A o co chodzi z pappą? Tak często daje błędne wyniki przez które niepotrzebnie się człowiek stresuje?
ja w poprzednich ciążach nie robiłam i żyłam spokojnie. Słyszałam natomiast wiele historii, gdzie pappa wychodziła źle, a ostatecznie wszystko było Ok. Nie wiem, jak to wyglada procentowo, czy faktycznie pappa bardzo często straszy na wyrost, czy może tylko o tych dramatycznych przypadkach się słyszy, ale ja jestem taką panikarą, że naprawdę zbędny mi jest ewentualny stres związany ze słabym wynikiem. A znając moje szczęście, to na pewno coś będzie nie tak
 
jestem takaaa senna ciagle 🙁 po pracy obowiązkowo zawsze muszę odespać bo nieżywa jestem 🙁 za niecale 2 tyg przy następnej wizycie obowiązkowo idę na l4, wiec juz się nie mogę doczekac. I jeszcze te mdlosci..ciekawe ile to jeszcze potrwa 😢
 
jestem takaaa senna ciagle 🙁 po pracy obowiązkowo zawsze muszę odespać bo nieżywa jestem 🙁 za niecale 2 tyg przy następnej wizycie obowiązkowo idę na l4, wiec juz się nie mogę doczekac. I jeszcze te mdlosci..ciekawe ile to jeszcze potrwa 😢
ja mam średnio dwie drzemki dziennie. Chociaż najchętniej spałabym całe dnie, żeby nie czuć mdłości🙄
 
Hej dziewczyny mam takie pytanko ogólnie dzisiaj miałam wizytę i lekarz u którego byłam źle zmierzył dziecku i ogólnie tak jakby się nie rozwijało i pojechałam do drugiego lekarza i zrobił mi usg czy może być to niebezpieczne jeśli zrobiłam dwa razy uwagę w jeden dzień niestety nie miałam wyjścia bo ten lekarz u którego byłam źle zmierzył bo 19.12 dziecko mierzyło 16,24 mm a 28,12 mierzyło 16,80mm więc wydało się to dla mnie dziwne nawet zobaczcie co się dzieje na usg pierwsze usg jest od pierwszego lekarza coś źle zmierzył a drugie od drugiego Ale martwię się trochę że by nie miało to wpływu na dziecko że robiłam dzisiaj dwa usg ale naprawdę nie miałam wyjścia
 

Załączniki

  • 28B38453-02F5-479C-8F6E-7F095D219133.jpeg
    28B38453-02F5-479C-8F6E-7F095D219133.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 85
  • 4179D99F-E8ED-4582-889F-2597C5942AED.jpeg
    4179D99F-E8ED-4582-889F-2597C5942AED.jpeg
    190,3 KB · Wyświetleń: 76
Hej dziewczyny mam takie pytanko ogólnie dzisiaj miałam wizytę i lekarz u którego byłam źle zmierzył dziecku i ogólnie tak jakby się nie rozwijało i pojechałam do drugiego lekarza i zrobił mi usg czy może być to niebezpieczne jeśli zrobiłam dwa razy uwagę w jeden dzień niestety nie miałam wyjścia bo ten lekarz u którego byłam źle zmierzył bo 19.12 dziecko mierzyło 16,24 mm a 28,12 mierzyło 16,80mm więc wydało się to dla mnie dziwne nawet zobaczcie co się dzieje na usg pierwsze usg jest od pierwszego lekarza coś źle zmierzył a drugie od drugiego Ale martwię się trochę że by nie miało to wpływu na dziecko że robiłam dzisiaj dwa usg ale naprawdę nie miałam wyjścia
z tego, co mi wiadomo, to usg nie ma żadnego szkodliwego wpływu na dziecko więc o to się nie martw 👍🏻☺️
 
reklama
Hej dziewczyny mam takie pytanko ogólnie dzisiaj miałam wizytę i lekarz u którego byłam źle zmierzył dziecku i ogólnie tak jakby się nie rozwijało i pojechałam do drugiego lekarza i zrobił mi usg czy może być to niebezpieczne jeśli zrobiłam dwa razy uwagę w jeden dzień niestety nie miałam wyjścia bo ten lekarz u którego byłam źle zmierzył bo 19.12 dziecko mierzyło 16,24 mm a 28,12 mierzyło 16,80mm więc wydało się to dla mnie dziwne nawet zobaczcie co się dzieje na usg pierwsze usg jest od pierwszego lekarza coś źle zmierzył a drugie od drugiego Ale martwię się trochę że by nie miało to wpływu na dziecko że robiłam dzisiaj dwa usg ale naprawdę nie miałam wyjścia

Są widoczne Twoje dane na pierwszym. Nic się nie stanie.
 
Do góry