reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

U mnie brak apetytu , odrzut od mięsa, senność i poogda nie pomaga. Kolejna wizytę mam 11.01
Czy komuś też doskwiera wysyp na twarzy? Co stosujecie?
Mi niestety, nic na razie innego nie stosuje, czekam na dermatologa bo normalnie w zimę stosowałam kwasy, ale nie chce tak drastycznie działać i nie można wiec czekam aż dermatolog mi coś przepisze, a ty coś masz?
 
reklama
A czy ktoś pomoże mi to odczytać? XD
 

Załączniki

  • DB315717-0600-430F-B669-DF538F1EC814.jpeg
    DB315717-0600-430F-B669-DF538F1EC814.jpeg
    850 KB · Wyświetleń: 72
Jestem już po, było opóźnienie, potem do apteki a w domu rodzina się zjechała i teraz mam czas napisać, sorcia :(
Wszystko jest w porządku, słyszałam serduszko, to piękny dźwięk. Maluch ma 0,75 cm. Założono mi kartę ciąży, dostałam tez duphaston, bo delikatnie nieregularna kosmowka jest.
Kolejna wizyta za 3 tyg ;)
To mój maluch 😉byle do końca stycznia..a później byle,byle..😉
Zdjęcie robione kalkulatorem sorki 😂😂😂

44 mm dzidziucha. 6t1d, serducho powoli się rozkręca.

Krwiak obecny ale się obniżył więc znowu muszę leżeć :)
Mamy się cudownie 😍😍😍

Wszystkim Wam gratulacje😍
 
A ja chciałam się pochwalić, ze dzisiaj moja mama znalazła na olx komodę za grosze. Najpierw zmierzyłyśmy bagażnik, czy na pewno do naszego renifera ta komoda wejdzie😅 i po pomiarach stwierdzilysmy, ze wszystko Ok. Zadzwoniłyśmy i niestety okazało się, ze jesteśmy 3 w kolejce. Jednak jest taki plot twist, że dwóch panów się rozmyśliło i jedziemy zaraz po tę komodę, co prawda znów trzeba jechać do miasta 70km, ale damy radę🤣
 
reklama
Do góry