reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Jeśli chodzi o jedzenie, to nie mam jakichś specjalnych awersji tak abstrakcyjnie, w sensie że tylko pomyśle i 🤢. U mnie to wyglada tak, ze mam na coś ochotę, zjem to i jest nawet nawet, ale już za godzinę wiem, że już tego nie ruszę. Np w pewnym momencie w 5tc jadłabym tylko kiełbasy, wykupiłam chyba wszystkie z biedry, był taki kiełbasiany zestaw kibica i tak to wpieprzałam, że rodzina na mnie tak 😳 patrzyła. Zemdliło mnie i od tamtej pory nie mogę patrzeć na kiełbasę. Miałam ochotę na chińczyka, zjadłam, przyjęło się, ale wiem, że już nie zjem. Mam takie awersje, ale jakby to napisać, poparte faktami🤣

Powiem Wam, że byłam dziś w biedrze, okazało się, że jest 1+1 na pieluchy Dady, a ze zostały akurat dwa ostatnie opakowania jedynek to kupiłam🫢

A poza tym powiem Wam, że ja glownie popołudniami totalnie nie mam powera. I to nie tak, że jestem zmęczona czy śpiąca, tylko tak źle się czuję, tak mi niedobrze (i to nie tylko mdłości, ale takie rozbicie), że ogólnie to mi wszystko jedno. Strasznie mnie to męczy

@Helilo dobrze, że już jest Ok, ale akcja słaba, strasznie współczuję

Z tymi pieluchami to dobre! 😀 też pewnie zacznę robić zapasy, ale już bliżej końca.
 
Ja w piątek idę do lekarza tu u nas na wsi, chociazby po to, żeby wyniki cytologii odebrać. Pan doktor pewnie sprawdzi czy Dżunior żyje i to będzie na tyle😛
 
Ja w piątek idę do lekarza tu u nas na wsi, chociazby po to, żeby wyniki cytologii odebrać. Pan doktor pewnie sprawdzi czy Dżunior żyje i to będzie na tyle😛
Dobre i to 😄 mi w sumie najbardziej zależy na tym żeby mi lekarz powiedział ze serduszko wciąż bije, bo się denerwuje strasznie a 2 tyg temu byłam na wizycie 😆 co by było gdybym miała rzadziej wizyty, na pewno bym nie wytrzymała 😱
 
Wróciłam od lekarza. Dostałam L4 do środy, mam odpoczywać, dużo pic i w razie gorączki zbić paracetamolem. Powiedział, ze jeśli uda mi się gdzies dostać test i to będzie typowo grypa można włączyć leczenie. Jeśli nie grypa no to pozostaje to co wcześniej, czyli paracetamol na gorączkę. Za to mąż dostał większy arsenał.
 
Z tymi pieluchami to dobre! 😀 też pewnie zacznę robić zapasy, ale już bliżej końca.
pamietam jak starałam sie o pierwszą ciążę, to w superpharm była podobna promocja, która trwała kilka miesięcy. Pracowałam wtedy na przeciwko superpharm, więc widziałam jak ludzie kupowali ogrom opakowań. I śmiałam sie, ze jak już zajdę w ciążę to pewnie promocji nie będzie🤪
 
reklama
Do góry