reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Obczailam lili - jako sexmasterka była super śmieszna, przynajmniej to była ciekawa persona, do której pewnie niejedne szczęśliwe chwile przeżyli nastolatkowie :p , a przy okazji trochę uchyliła sceny fetish w Polsce.
Za to teraz ta ciąża to tez jej decyzja - No sesja w 7 tygodniu to może wcześnie, ale jak chce ogłaszać, to niech ogłasza :). Mnie jednak zawsze zastanawiają te wszystkie reakcje youtuberek na pozytywne testy ciążowe - zawsze najpierw zszokowana mina, zasłaniają usta dłonią, pokazują ten test a potem zaczynaja płakać 😂. Wiem, ze może mój przypadek jest inny, bo się nie starałam, ale ja po prostu zobaczyłam ten test i zaczęłam się mu przyglądać.
Od razu widać że to udawana reakcja , normalnie leci się do okna i doszukuje się czy to cień czy nie itp i rozbiera test na części pierwsze 🙈🙈
 
reklama
Cześć dziewczyny. U mnie juz 7t5d. I zaczynam sie martwic. Bo ustapily wszystkie objawy ciąży. W sumie to nie byly od poczatku jakos bardzo nasilone, ale piersi bolaly mocniej, od czasu do czasu zamdlilo. Teraz calkowicie nic. 30 grudnia bylam na usg i bylo bijace serduszko... Nie wiem czy to normalne, czy to ustąpienie objawów cos zwiastuje.... 😪
Normalne mi tez ok 8 tydzień ustąpiły objawy, nie miałam bardzo mocnych, ostatnie usg 30 i biło serduszko podobnie jak Tobie ❤️❤️
 
Ja tez musiałam obczaić lilimasti No i ta sesja eh niemożliwe ze to ok 7 tydzień jak ona była bardzo szczupła i nawet jakby się najadła to aż tak 😂 ale niech wstawia co chce.
Wszyscy mnie pytają czy mam już brzuch ciążowy, bo grubsza oczywiście jestem, ale nie, wzdęcia, pełny wody, tłuszczu, ale to nie brzuch ciążowy zdecydowanie 😞 ciekawa jestem kiedy się pojawi i czy ogarnę ze to już nie tłuszcz tylko dzidzia 😂
 
Hejko, nie wiem jak wytrzymam dzisiaj w pracy. Spałam ze dwie godziny tylko. Tyle we mnie buzuje emocji, że nawet leżeć z zamkniętymi oczami nie mogę.
Nie wiem skąd to się bierze.
 
O i wysłałam. Weszłam i obczaiłam Lilmasti. Patrzę, a tam mama ginekolog we własnej osobie 😃 No jakże by inaczej!
Ten filmik z testem żenua, naciągany mega. Na tiktoku laski, które starają się długooo mają kompilację filmików z testami i ten ostatni jest pozytywny i tam faktycznie są emocje.
 
reklama
Cześć dziewczyny. U mnie juz 7t5d. I zaczynam sie martwic. Bo ustapily wszystkie objawy ciąży. W sumie to nie byly od poczatku jakos bardzo nasilone, ale piersi bolaly mocniej, od czasu do czasu zamdlilo. Teraz calkowicie nic. 30 grudnia bylam na usg i bylo bijace serduszko... Nie wiem czy to normalne, czy to ustąpienie objawów cos zwiastuje.... 😪
Hejka. U mnie 8t3d i od soboty czuję jak stopniowo ustępują mi objawy. Też się martwię. Kiedy masz kolejną wizytę?
 
Do góry