reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
@Zazuu super wieści ;) na kiedy wychodzi termin z usg?

Mózgu @graż_ka litości! Takie rozbieżności się zdarzają, jak było serduszko to jest naprawdę krok w dobra stronę. Trzymamy mocno kciuki i odganiamy głupie myśli ✊🏻
 
Jestem debilem. Nie ciałko żółte tylko pęcherzyk żółtkowy jej się nie podobał!
Ja to wiedziałam od początku, nawet nie zwróciłam uwagi że źle napisałaś, bo mój mózg zrobił odrazu skrót myślowy, bo dla mnei do tej pory to był jedyny i najważniejszy parametr.
jak ja pytałam ginekologa o wymiary i jakiemu tc to odpowiada to moj gin tylko przewracał oczami mi odpowiadał „No wie pani, skąd takie pytania”😅
No ja jestem przewrażliwiona na tym punkcie i mój gin też już o tym wiedział, więc dla niego to nie było nic dziwnego 🙂
Ja dopiero wizytę mam w czwartek pod wieczór 😋
A ja dopiero w piątek, na szczęście rano!
 
Ja to wiedziałam od początku, nawet nie zwróciłam uwagi że źle napisałaś, bo mój mózg zrobił odrazu skrót myślowy, bo dla mnei do tej pory to był jedyny i najważniejszy parametr.

No ja jestem przewrażliwiona na tym punkcie i mój gin też już o tym wiedział, więc dla niego to nie było nic dziwnego 🙂

A ja dopiero w piątek, na szczęście rano!
mój po prostu stwierdził, ze nie będzie karmić moich fobii😅
 
reklama
mój po prostu stwierdził, ze nie będzie karmić moich fobii😅
No u mnie akurat to były uzasadnione fobie i nie mogłabym chodzić do kogoś kto by mi zadał takie pytania jak ten twój. Ale tu z forum wiem jak niektórzy lekarze reagują na bardziej szczegółowe pytania pacjentek 🤷‍♀️
 
Do góry