reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Dodałam sobie awatar - śmiesznego borzoja 😂
o patrz, Twój widzę od razu, a moj nowy jakiś taki nieśmiały🤣

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi co do pracy. A co z Wasza dieta? Mi lekarz na pierwszej wizycie policzyl wage wzgledem wzrostu i jest Ok ale i tak mowi trzeba miec diete bo latwo przytyc od poczatku i to obciaza serce i caly organizm. Jak to ugryzc? Wczoraj wieczorem zjadlam salatke zielona z pomidorkami, starta marchwia i jedna mini mozzarelka polane oliwa bez chleba. Dzis rano bylam bardzo glodna i mam wrazenie nawet ze jestem bardziej glodna niz zwykle, jak to rozwiazac? Czy to ok ograniczac jak organizm wyraznie mowi ze jest glodny? 😄
ja wazę za dużo do wzrostu, lekarz kręci nosem, ale nic nie poradzę🤷‍♀️ może później uda się coś ogarnąć, ale teraz nie mogę się doprowadzać do głodu, bo zżerają mnie wtedy mdłości
 
Dziewczyny ja Was czytam namiętnie od deski do deski, proszę o mnie nie zapominać 😁
W piątek mam wizytę usg na którym potwierdzę datę porodu, robiłam dziś badania za pińset złotych i czekam na wyniki, narazie przychodzą takie średnie :/ (leukocyty w moczu? 😶)
Poza tym zazdroszczę tym, które mają energię, chodzą do pracy, ruszają się i myślą zeby zdrowo jeść 😯 ja to kolejny tydzień mega senności, mdlosci non stop, nawet w nocy mnie budzą (chyba że akurat siku obudzi 😁), cyce obolałe, jestem do niczego 🤣🤣🤣
Ciaza to nie choroba mówili 🤪😟
Leukocyty w moczu chyba sa dosyc czesto. Ja mam zrobic jeszcze posiew bo sie wlasnie mocz mojej lekarce nie spodobal (leukocyty+bakterie b liczne), wiec jutro lece z kubkiem do labo.
 
Leukocyty w moczu chyba sa dosyc czesto. Ja mam zrobic jeszcze posiew bo sie wlasnie mocz mojej lekarce nie spodobal (leukocyty+bakterie b liczne), wiec jutro lece z kubkiem do labo.
Ano właśnie ja mam tylko hasło "wykryto", ale jak już jest zestawienie dla leukocytow w osadzie to są w normie, bakterie też..
 
Ja byłam ze Starym na wizycie z kartą ciąży i moja ginka spytała czy sobie wagę w domu wpisze 😂😂😂😂😂
I to rozumiem, wazy się rano przed posiłkiem bez ubrań, a ja jestem ważona z ubraniami po posiłki i ostatnio na NFZ mi mówiła ze moja waga jej się nie podoba.. mam 165 cm wzrostu we wrześniu ważyłam 65kg a teraz 77 :o nie jestem super szczupła, ale chyba przesadza z tą wagą, tez nie jem słodyczy non stop i codziennie fast foody, prywatnie mnie tez wazy i mówię ze okej mam przybierać na wadze 🤷‍♀️
 
I to rozumiem, wazy się rano przed posiłkiem bez ubrań, a ja jestem ważona z ubraniami po posiłki i ostatnio na NFZ mi mówiła ze moja waga jej się nie podoba.. mam 165 cm wzrostu we wrześniu ważyłam 65kg a teraz 77 :o nie jestem super szczupła, ale chyba przesadza z tą wagą, tez nie jem słodyczy non stop i codziennie fast foody, prywatnie mnie tez wazy i mówię ze okej mam przybierać na wadze 🤷‍♀️
U mnie to samo wizyta kolo poludnia , wazenie po sniadaniu juz i w jeansach i swetrze - niby cos odejmuja ale to i tak nie fair ps. Jestem znow glodna! 😄 i zaczyna mi byc niedobrze.. (do wczoraj mowilam ze nie mam objawow 🥲)
 
reklama
Do góry