reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
gdy miałam te wszystkie dolegliwości 1 trymestru... nie byłam w stanie wyobrazić sobie jak te z Was, które mają małe, absorbujące dzieci... są w stanie to ogarnąć przy tym.jak ciąża daje w kość 🤯
Do mnie przyjechała odsiecz w postaci mojej mamy kiedy byłam chora no i mąż nie powiem.... stanął na wysokości zadania. Choć i tak nie było łatwo. Zresztą jak mam trójke dzieci w domu to one często same się sobą zajmują. Wiadomo, pieluszki sobie nie zmienia ale chodzi mi o zabawę.
 
A chyba najtrudniej mi było pracować w tym stanie ciągłych mdłości i zmęczenia. Nie wiem jak ja to zrobiłam 🙈
 
Do mnie przyjechała odsiecz w postaci mojej mamy kiedy byłam chora no i mąż nie powiem.... stanął na wysokości zadania. Choć i tak nie było łatwo. Zresztą jak mam trójke dzieci w domu to one często same się sobą zajmują. Wiadomo, pieluszki sobie nie zmienia ale chodzi mi o zabawę.
omg trójka już na pokładzie... plus praca i ciążowe dolegliwości? Stara dla mnie to jest kosmos i naprawdę Cie podziwiam 🤯💜
 
Dziewczyny powinnyście już mieć zaproszenie, sprawdzić proszę :) jak dołączycie to napiszcie parę słów o sobie, ustawcie avatara żeby łatwiej Was kojarzyć i dajcie znać @Bolilol o waszym terminie porodu i kolejnych wizyt.
 
reklama
Dziewczyny powinnyście już mieć zaproszenie, sprawdzić proszę :) jak dołączycie to napiszcie parę słów o sobie, ustawcie avatara żeby łatwiej Was kojarzyć i dajcie znać @Bolilol o waszym terminie porodu i kolejnych wizyt.

Ja jestem na grupie zamkniętej 😍 ale napiszę już jutro 😊
Nie miałam nic w wiadomościach ani w powiadomieniach, pojawiła mi się na głównej stronie grupa "Sierpnióweczki 2024 na luzie" weszłam w grupę i okazało się, że to ta 😍
 
Do góry