reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Hej! Czy któraś z Was robiła może w tym tygodniu lub zeszłym badanie Nifty? :)
Zastanawiam się, ile czasu czeka się w tym okresie na wyniki.
 
Dziewczyny a jak patrzycie na zrobienie testu nifty ale bez pappy?
Właśnie dzisiaj mi położna moja podsunęła, że jak robimy nifty to pappa jest w sumie niepotrzebna i można z niej zrezygnować. Któraś z Was tak robi?
Pappa pokazuje Ci też inne ryzyka, np stanu przedrzucawkowego u matki. Można je zniwelować włączając acard.
Warto zrobić, ale nifty pierwsze, dla spokoju duszy (oby)
 
Pappa pokazuje Ci też inne ryzyka, np stanu przedrzucawkowego u matki. Można je zniwelować włączając acard.
Warto zrobić, ale nifty pierwsze, dla spokoju duszy (oby)
Właśnie podstawowa pappa tego nie pokazuje, tylko jakieś dodatkowe badania łożyska. @kejti36 Ty wiesz prawda?
Poza tym acard i tak biorę więc co więcej mogły by mi dać...
 
Właśnie podstawowa pappa tego nie pokazuje, tylko jakieś dodatkowe badania łożyska. @kejti36 Ty wiesz prawda?
Poza tym acard i tak biorę więc co więcej mogły by mi dać...
tak, trzeba zrobić poza białkiem pappa l beta-HCG całkowitym jeszcze przy tym samym pobraniu łożyskowy czynnik wzrostu PIGF - ok 200 zł to badanie, ale waryo bo dużo mówi o stanie łożyska i tym co nas może czekać w 3 trymestrze
 
natomiast prawdą jest ze jedyne co można dostać profilaktycznie to acard I w sumie mając go i tak... to te wyniki są już tylko kwestią obliczenia indywidualnych ryzyk...
Jednak mając acard, sprawdzając przeplywy i mierząc ciśnienie to w tak po prawdzie można tych ryzyk mie obliczać 🤷‍♀️
 
reklama
Ja powiedziałam w pracy na samym początku, bo miałam straszne mdłości i wymioty i musiałam jakoś uzasadnić moją prośbę o pracę zdalną lub przychodzenie do pracy na 12 😢
Czy mogę zapytać w jakiej branży pracujesz? Nie robił nikt problemów że prosisz o pracę zdalna? Czy musiałaś dać jakieś zaświadczenie? Jestem w podobnej sytuacji , mdlosci mnie wykończą i chciałabym poprosić o pracę zdalną ale moja dyrekcja jest dosyć surowa w tym temacie…
 
Do góry