reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja akurat na to nie mogę narzekać. Na pierwszej wizycie na NFZ był widoczny tylko pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy, a dostałam skierowanie na badania te co na zdjęciu +grupa krwi +przeciwciała i zrobiła mi cytologie. Badania miałam zrobić na kolejną wizytę za tydzień. Nawet byłam trochę w szoku, że nie widać zarodka, a ona już mi daje skierowanie na badania.
USG podobno robi na każdej wizycie ☺
To super, że tak trafiłaś 🙂 wiadomo to zależy na od lekarza. Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka 🙂
 
Ja akurat na to nie mogę narzekać. Na pierwszej wizycie na NFZ był widoczny tylko pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy, a dostałam skierowanie na badania te co na zdjęciu +grupa krwi +przeciwciała i zrobiła mi cytologie. Badania miałam zrobić na kolejną wizytę za tydzień. Nawet byłam trochę w szoku, że nie widać zarodka, a ona już mi daje skierowanie na badania.
USG podobno robi na każdej wizycie ☺
To jakiś fajny lekarz :) Gdzie taki pracuje? :D
 
reklama
Ja dziś mam smak na kwasne wytrabilam całą butle soku pomarańczowego i jeszcze pojadlam pomarańcze 🙈 ciekawe kto u mnie siedzi ... Od ost wizyty przytylam 0.5 kg 😂😂

Z tym słodkim to ciekawe ciekawe bo z córkami mi sie sprawdziło, intuicja też mnie nie zawiodła.
Teraz nie wiem ..
mogłaby być dziewczynka bo mam ciuchy dla niej po córkach ale jakby był synek to też fajnie coś nowego i mąż nie byłby sam 😂😂😂
A teraz to jakoś moge przeżyć bez słodkiego nie mam zbytnio ciśnienia.
Na śniadanie jak kanapki to najlepiej z pomidorem +cebula 😂
 
Do góry