reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Oooooo to tam gdzie ja! Nawet nie wiesz teraz ile razy odświeże maila dzisiaj :D
Najpierw wyślą Ci smsa, że prześlą wynik na maila. Ja aż tak nie odświeżałam, bo nie wierzyłąm, że wynik będzie tak szybko, chociaż pielęgniarka mówiła, że jak pobranie w poniedziałek, to jest spora szansa, że wynik będzie do końca tygodnia. A był jeszcze szybciej.
Ponoć najgorzej z wynikami na początku lutego, bo wtedy w Chinach świętują Nowy Rok. Dobrze, że załapałyśmy się wcześniej :)
 
Korzystałam z "niftytest", była zniżka 15% i możliwość przyjazdu pielęgniarki do domu. Mieszkam w Polsce, pod Poznaniem :) Pielęgniarka przyjechała w poniedziałek 08.01. o 9 rano, mówiła że wieczorem będą wysyłać wszystkie próbki z tego dnia. W laboratorium próbka była 10.01. (jest to zaznaczone na wyniku), a 12.01. w piątek przed południem miałam już wyniki na mailu. Ekspres.
kurcze, u mnie pobranie o 14, wszyscy wiemy, że Szczecin na końcu świata, więc pewnie nie poleciał do Hongkongu w poniedziałek, tylko później...

W weekend pewnie nie wprowadzają wynikow, więc najwcześniej w poniedziałek... Ja pierdziele. A tu ani wziąć czegoś na uspokojenie, ani się zalkoholizowac 😂

No nic, specjalnie wczoraj kupiłam sobie nowe dodatki do simsów🙈
 
Najpierw wyślą Ci smsa, że prześlą wynik na maila. Ja aż tak nie odświeżałam, bo nie wierzyłąm, że wynik będzie tak szybko, chociaż pielęgniarka mówiła, że jak pobranie w poniedziałek, to jest spora szansa, że wynik będzie do końca tygodnia. A był jeszcze szybciej.
Ponoć najgorzej z wynikami na początku lutego, bo wtedy w Chinach świętują Nowy Rok. Dobrze, że załapałyśmy się wcześniej :)
o fuck
 
kurcze, u mnie pobranie o 14, wszyscy wiemy, że Szczecin na końcu świata, więc pewnie nie poleciał do Hongkongu w poniedziałek, tylko później...

W weekend pewnie nie wprowadzają wynikow, więc najwcześniej w poniedziałek... Ja pierdziele. A tu ani wziąć czegoś na uspokojenie, ani się zalkoholizowac 😂

No nic, specjalnie wczoraj kupiłam sobie nowe dodatki do simsów🙈
mój plan na weekend to ps5 i GTA online 🤣🤣🤣
 
kurcze, u mnie pobranie o 14, wszyscy wiemy, że Szczecin na końcu świata, więc pewnie nie poleciał do Hongkongu w poniedziałek, tylko później...

W weekend pewnie nie wprowadzają wynikow, więc najwcześniej w poniedziałek... Ja pierdziele. A tu ani wziąć czegoś na uspokojenie, ani się zalkoholizowac 😂

No nic, specjalnie wczoraj kupiłam sobie nowe dodatki do simsów🙈
Jakie ddodatki? Właśnie wczoraj zrobiłam aktualizacje hahahah
 
Mi lekarz pokazywał, że to różnie bywa z tym czasem kiedy dostaje się wyniki. Ostatnio pacjentka dostała po 4 dniach ale poprzednie dopiero po 10. Miałam pobranie w sobotę i też czekam... Oby było zdrowe🙂
 
reklama
Jakie ddodatki? Właśnie wczoraj zrobiłam aktualizacje hahahah
Kupiłam sobie ten dodatek gdzie możesz wynajmować domy i dodatkowo akcesoria: świat włóczek i coś z zaświatami 😁 wczoraj nawet zaczęłam coś budować, ale jakoś nie miałam weny. Miało być wczoraj coś nowego, że można zamki budować, ale nie znalazłam do kupienia 😭

Edit: o, teraz sprawdziłam i widzę, że jest już chyba do kupienia 😁
 
Do góry