reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja mam taki, kupowałam używany za pół ceny, a wygladal zupełnie jak nowy 🙈
 

Załączniki

  • IMG_4970.png
    IMG_4970.png
    149,4 KB · Wyświetleń: 62
O, też rozważam tą pielęgniarkę z pobraniem w domu. Godziny można jakoś z nimi ustalić czy z góry mówią o której? Jak będę miała pobranie 29.01 to może się wyrobią 🫣
Mówisz, o której Ci pasuje i starają się podpasować pod Ciebie :) W tym roku Nowy Rok w Chinach zaczyna się 10 lutego, więc powinni się wyrobić :)
 
Kurde ja to zapalony gracz ale przy Młodej nie mam czasu... to by mi pochłonęło spokojnie weekend. Może jakieś sprzątanie uskutecznie, bo w domu lekki syf a nienawidzę tego robić.
Ooo a w co grasz? 😅
Dziewczyny mam pytanie.. mam nadzieję że uzyskam odpowiedź. Czy tylko mi zaczęły wychodzić okropne pryszcze na buzi i plecach?? Masakra i do tego zrobił mi się wrzód w pachwinie i nie bardzo wiem co robić. Mąż mówi żeby go zostawić sam się zaleczy.. okropnieństwo
Tak!!! O matko, tak mi twarz obsypało i ramiona i do tego jeszcze taka zaczerwieniona skóra. Kupiłam sobie jakieś bardziej "apteczne" kremy i się łudzę, że mi pomoże 🤣 CeraVe żel do mycia i balsam do twarzy i ciała.

Ja kiedyś dużo grałam w Simsy albo Settlersy😅 ale odkąd się mój szkrab urodził 2020 to nic. Przerzuciłam się na jakieś gry mobilne i do karmienia dużo klikałam. Ale rok temu kupiliśmy sobie na święta Switcha i mi się bardzo spodobało 😁 Tylko, że od września chyba nie tknęłam, czasu brak 🥲
 
reklama
Do góry