reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
U mnie nie ma dramatu z cerą pod warunkiem, że nie zacznę się samookaleczać jak tylko zobaczę minimalną nierówność na skórze 🤪

Za to od 3 dni nie mogę przestać jeść 🐷🐽 wczoraj mąż się śmiał, że musi iść na dodatkowe zakupy bo wczoraj co nie zaproponował na kolację to się okazywało, że już to zjadłam 😆 jadłam już 3 posiłki i właśnie odgrzewam zupę a dopiero 11:25🤭
Mam to samo 😉
 
Jeszcze mi się przypomniało, że ten wspaniały lekarza na NFZ powiedział mi że nie mogę teraz współżyć. Nie za bardzo biorę cokolwiek co mi powiedział na poważnie ale tak teraz siedzę i myślę „dlaczego?” . I sorry za intymne pytanie ale czy u Was dużo się zmieniło? 🫣
 
fantastycznie! Gratuluje! 💜💜💜na kogo.mialas zachcianki???🤣🤣🤣
Kurcze ciężko powiedzieć, bo miałam raz akcję, że późnym wieczorem no po prostu musiałam zjeść frytki i zamawiałam z KFC - mąż miał ubaw nawet mi zdjęcie zrobił jaka byłam szczęśliwa jak te frytki przyszły 😂
A słodycze też bym mogła jeść cały czas - ale ja to tak mam zawsze, chyba uzależniona jestem. Choć przed ciążą i teraz w ciąży nie jem ich wcale - zalecenia od lekarza. Przed ciążą, bo cukier ma zły wpływ na komórki jajowe a ja mam niskie AMH i walczyliśmy o chociaż tą jedną dobrą komóreczkę🙂 a teraz to chyba tak ogólnie, bo słodycze niezdrowe 🙂
 
Jeszcze mi się przypomniało, że ten wspaniały lekarza na NFZ powiedział mi że nie mogę teraz współżyć. Nie za bardzo biorę cokolwiek co mi powiedział na poważnie ale tak teraz siedzę i myślę „dlaczego?” . I sorry za intymne pytanie ale czy u Was dużo się zmieniło? 🫣
Ale powiedział dlaczego? Mi powiedziała lekarka, że śmiało całą ciążę mogę współżyć i aktywność fizyczną "bez wstrząsów" też.
 
reklama
Jeszcze mi się przypomniało, że ten wspaniały lekarza na NFZ powiedział mi że nie mogę teraz współżyć. Nie za bardzo biorę cokolwiek co mi powiedział na poważnie ale tak teraz siedzę i myślę „dlaczego?” . I sorry za intymne pytanie ale czy u Was dużo się zmieniło? 🫣
My z mężem na razie nie współżyjemy 🙁 po pierwsze mam krwiaka i na początku był zagrażający dziecku, po drugie biorę 2x dziennie cyclogest dopochwowo. Teraz niby lekarz powiedział że możemy, ale bez większych ekscesów i jakoś się na razie boimy.
 
Do góry