reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Moja ma teraz manię skakania mi po brzuchu. Wczoraj strzeliła mnie głową pod oko. Aż się popłakałam

Ja na 15.20 a do wyboru miałam jeszcze 9.40 😆 ale ślubne u lepiej później.
Udalo nam sie wyjechac, ale jedziemy tak troche z dusza na ramieniu 😁 Trudno. Powiem, ze chlop gonił daniele. Zaluje ze nie nagralam 🤷🏼‍♀️
 
ej, a ile Wam krwi do tej NIFTY pobierali? Bo mi koleżanka powiedziała dzisiaj, że dużo, a mi wróciły mdłości i nawet woda mi nie idzie 😭 wmuszam w siebie po łyczku, dobrze że na późniejszą godzinę mam :D
 
reklama
Obudziłam się jakieś 1,5h temu z pełnym pęcherzem aż czułam jak mnie brzuch boli od tego. Zrobiłam siku, a brzuch dalej taki tkliwy się wydawał przez jakiś czas. Miałyście tak może kiedyś?

I w ogóle pamiętam, że któreś z Was w poprzednich ciążach straciło je w 9tc. Jak to się odbywało? Wszystko rozwijało się dobrze a raptem zatrzymanie?

Ja moją poprzednią straciłam też w 9tc, ale zatrzymanie na pewno nastąpiło z 1,5 tygodnia wcześniej i tam od samego początku były komplikacje.

U mnie było tak, że beta rosła pięknie, wszystko było ok w sumie. Jedynie to miałam plamienie lekkie na początku i ciąża od początku na USG młodsza o 2 dni niż z OM czy tego kiedy wydawało mi się, że miałam owulkę, ale 2dni to nie różnica wg lekarza. No i na USG w 7+2 piękny zarodek z bijącym serduszkiem, a na kolejnej kontroli 2tyg później już brak akcji serca i wg crl ciąża zatrzymana jakiś tydzień wcześniej na 8+2.
Szczerze mówiąc poza złym przeczuciem w tamtej ciąży i brakiem objawów ciążowych to nic specjalnie nie zapowiadało, że tak się skończy. Teraz też plamiłam na początku i też mam trochę młodszą ciążę z USG niż z tego kiedy wydaje mi się, że miałam owulkę, więc też lekko świruję i każda kontrola usg to stres.
 
Do góry