reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe przedszkolaki :)

No to Pszczoła przebija wszystkich - wczoraj oznajmila, ze na bal chce byc przebrana za (tadam!) Paulę - budyń w łaty...:baffled::confused::szok: ratunku...!!!!!
 
reklama
Dominique-:-D a Pszczoła bardzie skłonna do krowy czy do budyniu?? :-p

ja już pytałam w zabawkarni i pan mi przywiezie konia w przyszłym tygodniu...gorzej jak młoda zmieni zdanie:baffled:
moja teściowa chciała szyć ... wolę nie ryzykować:-p
 
hihi te nasze dzieciaczki i ich pomysły:)P
Moja Mila chciała zostać na balu super cyfrą:szok::-D jedynką:szok::eek:
Ostatecznie została księżniczką:-)
 
Hahaha, ale pomysly maja :-p:-D:-p:-D

Sara jak sie jej pytam za kogo chcialaby sie przebrac to mowi, ze za Kopciuszka ;-):-) bo moje dziecko marzy o ksieciu :-p, tylko mowi mi, ze musze ja z nia byc na balu, bo ona jest maluszkiem jeszcze i sie boi troche ksiecia, ale ze jak bedzie starszakiem to sie juz bac nie bedzie :-p
 
U nas dzis byl bal! Piotrus byl piratem. Byl przeszczesliwy, ze ma taki stroj. Po balu powiedzil mi: "Bylem najladniejszy". :-p
Dla Weroniki mielismy grzybka, bo myslalam, ze tez sie bedzie chciala przebrac i ze porobimy fajne zdjecia. Niestety Weronika caly moj pomysl podsumowala placzem. Na grzybka nie chciala patrzec, a pirata tak sie bala, ze nie podchodzila nawet do szafy, w ktorej lezal stroj. Do Piotrusia powiedziala: "Plotuś nie będzie pilatą, Plotuś będzie Plotusią". I tyle... ;-)
 
u nas na topoie są rozłożyste kolorowe suknie, biżuterioa, diademy, korony... więc za kogo miałabym przebrać julę, jak nie za księżniczkę:-D
z resztą, od balu przebranie wciąż jestw użyciu
 
my mamy bal we wtorek - młoda będzie dzwoneczkiem-suknia jest, brakuje tylko skrzydełek i bucików(bo przecie nie moga być trampki przedszkolne tylko zielone dzwoneczkowe pantofelki:baffled:ciekawe gdzie mam je kupić:dry:)
ale chwile grozy przezyłam jak po obejrzeniu "było sobie życie"(cała kolekcja dostępna w Żabce-młoda uwielbia te filmy) moje dziecko zapragnęło być BAKTERIĄ!!! na szczęście jak zobaczyła kiecke dzwoneczkla w sklepie to wygrał dzwoneczek ufffffffffff.............
Ps. wklejać mi tu zaraz dzieciaki w przebraniach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Piotruś miał bal zaraz po Nowym Roku, 4 stycznia. problem był z kostiumem, bo o balu dowiedziałam się przed Wigilią, bo przecież młody nie chodził do przedszkola od listopada i trzeba było czegoś szybko poszukać.

pytany powiedział, że nie chce iść na balik, nie chce się przebrać, w związku z tym wybralismy za niego dostał strój kowboja-szeryfa. ile było zachodu aby pozwolił się w to ubrać :dry: w każdym bądź razie był jedynym kowbojem w grupie. dominowały księżniczki i batmany.
 
reklama
Piotruś miał bal zaraz po Nowym Roku, 4 stycznia. problem był z kostiumem, bo o balu dowiedziałam się przed Wigilią, bo przecież młody nie chodził do przedszkola od listopada i trzeba było czegoś szybko poszukać.

pytany powiedział, że nie chce iść na balik, nie chce się przebrać, w związku z tym wybralismy za niego dostał strój kowboja-szeryfa. ile było zachodu aby pozwolił się w to ubrać :dry: w każdym bądź razie był jedynym kowbojem w grupie. dominowały księżniczki i batmany.
Leyna, to sie szybko dowiedzialas o przebraniu. Ja sie dowiedzialam 4 stycznia ze 5 stycznia jest bal. Dowiedzialam sie tego o 19.30....... Dobrze, ze Real jeszcze byl otwarty, to zdazylam (na oko zreszta bo stwierdzilam, ze nie bede dzieciaka ciagac o takiej chorej godzinie po sklepach) kupic stroj ksiezniczki elfow. Oczywiscie rozowy...
 
Do góry