reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpnióweczki przed porodem

gaga

uzależniona
Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
9 623
Tak sobie myślę że miło będzie pooglądać jak wygladamy teraz z naszymi brzucholami ;D, no więc ja zacznę
zdjęcie z dzisiejszego spacerku

38eu.jpg


a to z mężusiem :)

42ng.jpg

 
reklama
A nie mozna zamiast swojego wkleić zdjęcie syna? ;D ;D Bo nie mam ani jednej swojej fotki i miec nie będę ;D ;D
 
Gaga to Ty masz krótkie włosy? Ja staram się was wszystkie personalizować w glowie. Ciebie wyobrażałam sobie z długimi prostymi włosami. Może dlatego, że zostało mi wrażenie ze zdjęć ślubnych.
 
no ja miała długie ale jak musiałąm leżeć 3 miesiące to pewnego dnia mąż wziął maszynkę i mi ulżył w cierpirniach :)
zuzaczek wklejaj co chcesz pooglądamy na pewno :)
 
zmianarozmiarugwiazdka20040351.jpg


Tu juz byłam w ciąży. Na zdjęciu z teściowa i oczywiscie synem. Syn jest cały umazany w kisielu wigilijnym - zurawinowym. Jakos nikt tego nie zauwazył i na wszystkich zdjęciach jest z wąsami.
 
zuzaczek synus to normalnie skura zdjęta z ciebie!!! strasznie podobny, wogóle super zdjątko ;D ja tak wogóle uwielbiam oglądać zdjęcia :)
 
Tak - bardzo synuś do Ciebie podobny. Ciekawe czy Wiktor też będzie Twoją kopią. Ja miałam brata (mieliśmy wspólnego ojca i inne mamy) i bardzo do siebie byliśmy podobni, oboje skóra zdarta z ojca. Dziwna ta genetyka.
Ja uwielbiam ogladać, robić i mieć robione zdjecia. Nawet mi nie przeszkadza jak wyglądam na nich jak burak ;D.
 
Ja zdj tez lubie oglądać i robić ale to ze względu na zawód bo jestem fotografem i mężuś też !! Wszyscy sie śmieją że nasze dziecko bedzie miało uwiecznioną każdą minutę swojego życia !! Tak to juz jest pólki uginają sie od albumów!! Też bym sie pochwaliła zdjęciem ale osioł jestem i nie umiem zamieścić!!
Gaga ja tez inaczej Ciebie sobie wyobrażałam zresztą Żużaczka to w ogóle nie tak ;D
 
reklama
My z mężem jesteśmy bardzo do siebie podobni - ten sam typ czaszki, podobna budowa, wzrost, kształt oczu więc wszyscy znajomi zgodnie twierdza, ze Bogucha jest do Tomasza jak dwie krople wody podobny i nawet wymyslaja historie, ze to jego syn ;D. Więc mysle, ze Witek tez będzie genetycznie zaprogramowany ;D ;D. Na tym zdjeciu to jestem malo do siebie podobna, moze inne wkleje jeszcze. Z przed roku - czerwiec.

zmianarozmiarua04078pz.jpg
 
Do góry