reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpnióweczki z Warszawy i okolic

reklama
ja tak podpytuję o aktualne opinie - czy któraś z mamusiek :biggrin2: z warszawy rodziła na Inflandzkiej ? Będę wdzięczna za opinie.
a i wszystkiego naj naj dla Was i maluszków :-D
 
ja rodziłam na Inflanckiej i jestem zadowolona - co prawda podczas obchodów pediatrycznych trzeba się dopytywać co i jak z maluchem, bo sam z siebie lekarz nic nie powie, ale ogólnie jest ok; można liczyć na pomoc położnych i personelu (są wyjątki niemiłe, ale to tak jak wszędzie, grunt to się nie poddawać;-)); jedynie warunki sanitarne pozostawiają wiele do życzenia, no ale jak ktoś jest max 3 doby można przeżyć; no i jedzenie całkiem dobre!
 
Stopi - wspaniale, że Lenka już zdrowa w domu z Tobą ;-)

Dzieki. Fajnie bylo w domu, ale my znow w szpitalu yhhh Oj na tej Inflanckiej to takie bledy w diagnozie zrobili, a raczej w braku checi jej wystawiania. Poprostu mala ma krwiaka w nadnerczu od urodzenia (uraz okoloporodowy) lub jak jeszcze byla u mnie w brzuszku. I po porodzie w 1dobie wylal sie i stad taki jej nagly zly stan. Stad niedokrwistosc, ktorej nie zuwazyli, taz kolei prowadzi do wzrostu bilubiryny i zoltaczka przewlekla. A ze wszytsko jzu tyle sie ciagnie to siadla malej watroba i mamy cholestaze.Walczym z malym pzyrostem wagi, a teraz jeszcze coli choduja w posiewie.
Poprostu mamy wakacje na Bielalanch -w szpitalu bielanskim. troche tu pobedziemy, ale w koncu doszli co jej jest i skad te wszystkei choroby. wszytko przez ten krwiak...

p.s. Jakby koras z Was - tfu tfu odpukac musiala jechac z dzieckiem na pediatrie to polecam odzial w sz. Bielanskim. Warunki jak w hotelu, personel - super. kazy bez wyjatku!! i to co jest najwazniesze - lekarz prowadzacy przychodzi kilka razy dziennie i o wsyztskim informuje. No i diagnoza pelna - robia badania na wszystko, bez wyjatu,zeby powyklczac inne choroby:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry