reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowki 2011

M

musia05

Gość
A to jest nasz wątek :)) Do wszystkich smutków, radosci, zmartwień i innych emocji. Możemy tu pisać wszystko to czego nie napisalibyśmy na ogolnym forum i bez obawy dziewczyny - to jest grupa zamknięta tylko na zaproszenia. Dostęp maja tylko zaproszeni. Nikt inny! Użytkownicy, którzy nie są zaproszeni do grupy, nie widzą wiadomosci ani wątków.;-)

Zapraszam do dyskusji.;-)
 
reklama
Super Musia:)... Ja od rana sprztam i zrobilam sobie chwilke wytchnienia, mialam wczoraj ciezki wieczor strasznie poklocilam sie z mezem z jego winy i jakos mi dzis caly dzien smutno mimo ze przeprosil cos mi nie lezy:( jakos widze ze ten okres przedswiateczny dla wsyztskich jest jakis nerowy....pozdrawiam moje ciezaroweczki :)
 
No, ja prawdopodobnie wyjezdzam w srode wiec mnie troche nie bedzie. Ale w poniedzialek mam wizyte i pierwsze usg, to wstawie tutaj :)
 
ja wyjezdzam na swieta w czwartek. Jutro zakupy spozywcze, pieczenie ciasteczek, pakowanie prezntów i zaczynamy swieta :)

Dzis umieram...głowa mi peka, z bólu mi nie dobrze :( Żeby przez noc mi przeszło...

Moge wziac cos przeciwbolowego??i jak duzo??
 
devi podobno apap mozna, ale ja radze z ginem sie skontaktowac :)

A ja dzisiaj nie poszłam do pracy, zaraz jade do gina, pierwszy raz zobaczyć mojego skarba... Nie moge sie doczekac a jednoczesnie boje sie :)
 
eee musia- to czekamy fotki i powodzenia na wizycie. Napewno wszytsko bedzie pięknie:)

U mnie drugi dzień bólu głowy...umieram !!!!!!
 
Musia 3 mam kciuki:*
Devi ja wczoraj umieralam z bólu, z tabsami bym nie kombinowała bez kontaktu z lekarzem ja dzis mam dentyste i mega sie boje;/ Moj maz w trasie wiec dwa dni jestem Słomianą wdową.....
 
W ksiedze wiedzy- internet, pisza ze mozna brac do 3 tab. dziennie Apapu i to nie powinno wpływac na dzidzie...pisza ze jak cos boli to do organizmu wpływaja toksyczne substancjie i ze dla maluszka to gorsze niz jedna dawka paracetamolu...ale ostatecznie, masz racje, lepiej poradzic sie gina.
 
Nie pojechalam do gina...
Tak jak pisałam na otwartym moj Paryk sie czyms zatrul jak mielismy wyjezdzac i wymiotuje i go brzuszek boli.. Jedziemy na 18 do przychodni. Tylko zachodze w glowe co mu tak zaszkodziło. Rano jadl tylko swoje mleczko jak zawsze.. No ale nic, wizyta u gina musi poczekac do 4 stycznia.

devi no wlasnie tez mi sie cos wydawalo ze apap mozna. Ale ja zawsze o wszystko sie mojego gina pytam - juestem wtedy spokojniejsza ;)
 
reklama
Do góry