reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowki 2011

Hej Dziewczynki, nie odzywam się ostatnio, bo bardzo się martwię czy z moją ciążą wszystko ok..nie czuję w ogóle już ruchów, cycki są dalej duże ale już nie bolą, no i ten brzuch coś nie chce rosnąć..usiłuję się dostać na usg wcześniej niż w czwartek, bo do tego czasu to ze stresu nie wytrzymam.Mam nadzieję, że to tylko moja schiza i że wszystko jest dobrze..
 
reklama
szuszu- ja ruchów w ogóle nie czuje ani nie czułam, jak bola cycki juz dawno zapomniałam, brzuch tez nie za bardzo :/ wiec spoko..z maluszkiem jest napewno wszytsko ok, tylko my w takim głupim okresie jestesmy ze jesli choc brzuch nam nie wyskoczyl to zostalysmy bez zadnych objawów..:/

No mi dupsko urosło ale chyba od jedzenia :/
 
Devi, tylko że ja ruchy czułam, a teraz od 1,5 tyg cisza kompletna..ja nie przytyłam w ogóle, dupa jaka duża była taka została;-)
 
musia chociaż Ty :-) bo tu same chłopy w koło
szuszu ja też przez ostatni tydzień nie czułam, ale byłam tydzień temu i było ok. To taki głupi czas bo raz czujemy , a raz nie. Na pewno jest dobrze wszystko
 
ja po tym jednym razie, kiedy myślalam, że to puknięcie maluszka, nic więcej nie poczułam i robie się coraz bardziej niecierpliwa...no ale tego nie przyspiesze choćby nie wiem co

Szuszu na pewno jest wszystko w porządku, ja o bólu piersi już dawno zapomniałam i teraz w sumie nie mam żadnych objawów poza wystającym brzuchem, ale i tak nie rosnie już tak szybko jak wcześniej...

Musia fajnie, że do nas wracasz szybciej :)
 
Musia milo ze wrocilas:-) i w koncu dziewuszka Gabrysia super;-)
Devi nie mow nic prosze ow adze tylku i wygladzie porażka .. jedyne cio mnie pociesza to brzuszek i synuc w nim nic wiecej....3 mam kciuki za wizyte to chyba dzis nie??
Szuszu spokojnie a jesli nie umiesz sie dostac to jedz na pogotowie powiedz ze nie czujesz od dluzszego czasu ruchow i chcesz zobaczyc czy wszystko ok na pewno Ci zrobia a Ty sie uspokoisz ja wiem że wszytsko w porzadku na pewno u Was wszystkich;-)
U mnie ostatanio duza bieganina zalatwiania i takie tanm bede czasem rzadziej na forum bo w marcu mamy ciezki czas jak wczesniej kiedys opisywalam, ale na pewno bede zagladac, poza tym jak juz napisalam i wygladzie z jeestem zalamana waga i rosnacym wszytskim , jest dobrze choc zaczynam sie troszku denerwowac bo za 2 tyg maz idzie na ten zabieg pzregrody nosowej, ale staam sie jak namniej o tym myslec bo dziecko juz z nami nasze nastroje przezywa mocno a Synus najwazniejszy, dzis smigam okna pomyc, wieczorem do dentysty ...
 
Kurde ale sie wkurzylam:wściekła/y: Dzisiaj jestem w pracy i dziewczyna jedna sie mnie pyta jaka plec i o imie zapytała od razu. Odpowiedziałam ze bedzie dziewczynka, Gabrysia. a ona do mnie : " chcesz dziecko oszpecic tym imieniem?" . Ja rzumiem ze sie moze nie podobac ale to byla przesada:wściekła/y:
 
musianie przejmuj się nigdy nikomu nie dogodzisz. Ludzie niestety nie mają taktu i nie umieją się zachować
 
reklama
Musia nie denerwuj sie u mnie w rodzinie kreca nosem na Wiktora i znajomi ale mam to w D.... bo to nasze dziecko i imiona tez nasze wiec olej ich Gabrysia to bardzo ladne imie;-)
 
Do góry