reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowki 2011

Musia, zgadzam się że Gabrysia to śliczne imię;-)
Miałam dzisiaj tragedię z moją córką i przedszkolem, aż się sama popłakałam..
 
reklama
musia- troche bezczelna ta twoje koleznak...mi sie imie Gabrysia bardzo podoba:)
ale tak to jest w naszym społeczeństwie...wszysycy o wszytsko sie wypytuja a potem komnetuja...ja juz tez zdarzylam usłyszec : ze sierpnien to beznadziejny miesac na urodznie dziecka, ze Mikołaj to brzudkie imie, dlaczego nie ma duzego brzucha a wczoraj od tescia ze szkoda ze chlopak bo chlopcy sa gorsi :/

a my aktualnie sie zastanwiamy czy napewno bedzie Mikolaj bo cos ostatnio nam sie imie Daniel podoba :D pewnie sie jeszcze nie raz zmieni :)


szuszu-a co sie stalo ?? cóerczka w przedszkolu nie chciala zostac czy cos innego sie stalo??
 
Długo chorowała ostatnio, a więc też długa przerwa w przedszkolu była, nie chciała iść, potem nie chciała zostać. Płakała bardzo..Serce mi pęka w takich sytuacjach:(
A ja wlaśnie chciałam w sierpniu rodzić i trafiłam idealnie, maluch musi być z pod znaku Lwa;-)
 
Szuszu gratuluję takiego wycelowania..że akurat na sierpień :) Nie znam lwów, ale jak poczytałam o tym znaku, to może być :) Próbowałaś gdzies się dostac na usg czy jutro idziesz według planów?

Musia mi się imie Gabrysia też bardzo podoba, a już zdrobnienie Gabi jeszcze bardziej, nie przejmuj się głupią koleżanką, troche jej kultury brakuje albo celowo chciała Ci dopiec....tak bywa niestety

Devi też mam Daniela na liście imion, ale jeszcze nie wiem który wybierzemy, jak tam po wizycie, bo nie było mnie wczoraj na forum? Mam nadzieje, że wszystko ok :)
 
Tonya, czekam do jutra. Mama przyniosła z pracy detektor tętna i coś tam niby w brzuchu wysłuchała, więc się uspokoiłam;-)
Ale i tak mam stresa, no i chce płeć już poznać:-) A Ty masz w piątek wizytę?
 
Szuszu czytałam już na forum o tym detektorze i że już jesteś spokojniejsza - to dobrze :) Tak, moja wizyta w piątek z rana :) I się doczekac nie mogę, bo ruchów nie czuję i nie mam pojęcia co się tam dzieje w moim brzuchu. Trzymam kciuki za Ciebie jutro, o której idziesz?
 
tonya- na wizcie było fajnie, maluch jest słodki..mam takie pulchne policzki :D Wszytskie wymiary idealne :) Tatus dumny bo pierwszy raz zoabczyl maluszka no i to SYN :) ....choc tez mu sie cora marzyla ;)

No i Mikolaj jak sie ujawnił to i jego ruchy zrobiły sie odczuwalne. Dzis juz byly calkiem wyrazne :) tzn. tak mi sie wydaje ze to ruchy bo w sumie porownaina nie mam :)

ciekawe co u Was bedzie :)
 
reklama
Devi gratuluje synusia;-)
Tonya ciesz sie ze waga idzie w dol mnie roznie z predkoscia swiatla;P
 
Do góry