reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

natkusia

♥ Synusiowa Mama ♥
Dołączył(a)
15 Sierpień 2011
Postów
4 979
Miasto
Śląsk
Dzisiaj powtórka testu i piękne II kreski
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Czy jest ktoś ze mną? Mamusie sierpniowe łączmy się!!
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif


Termin z OM: 1-2 sierpień
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
reklama
Natka gratuluję jeszcze raz BARDZO serdecznie!!!!! Spokojnych 8 pozostałych miesięcy!!!! :-D a tak myślałam na kiedy masz termin :-) Podobnie jak u mnie będziesz miała jakiś miesiąc różnicy w miesiącach między dzieciaczkami! :-) Będzie można urodzinki łączyć w jedną imprezę



Pozostałym sierpnióweczkom też GRATULUJĘ!! Ależ ten czas leci.... ja sama nie tak dawno ujrzałam 2 kreseczki...
 
witaj Lilypi :-) cieszę się, że do mnie dołączyłaś :tak: pewnie za niedługo zrobi się tu tłoczno :-D

Ja dzisiaj powiedziałam mężowi.. była radość i łzy i szczerze powiedziawszy to jeszcze w to nie wierzę ;-)
 
Natkusi jeszcze raz gratluacje i oby jak najwiecej takich wzruszen.
u nas tez byly lzy radosci. tylko starszy synek na wiadomosc stwierdzil : dzidzi nie!
 
Lilypi a w jakim wieku jest wasz synek? Nasz Michał ma 17 mscy więc nie rozumie co się dzieje ;-)

Kurcze jutro idę na betę.. mam nadzieję, że będzie dobrze!
 
Lilipy no to już swoje rozumie :-)
Na pewno dam znać ale i tak wynik będę miała dopiero we wtorek :-) a tymczasem idę spać bo jutro do pracy :*
 
reklama
Do góry