reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej dziewczyny! Mi wczoraj i w nocy forum nie chodziło :/

Wymiotowalam pół nocy, siedzialam na kibelku drugie pol,w ogóle byłam taka słaba i miałam ataki duszności. Tak jak chce szybko urodzić to się wczoraj modlilam żeby to nie było to bo bym nie miała siły przeć :/
Dziś pozostał ból krzyża i to kurde ostry.

Byłam wczoraj u położnej no więc spytałam w razie czego jeśli przenosze to kiedy mi wywołają. A więc w dniu daty mogą mi zrobić masaż szyjki a jak to nie pomoże to tydz później mogą zaczynać w szpitalu. Nosz kurde nie zdążę przez notariuszem :/ ps NELA WYŁAŹ!

Wczoraj próbowaliśmy z mężem wybrać kilka rzeczy na internecie do remontu i kurde oszalec można. Płytki, panele, nawet wybór kibla jest trudny. A musimy zamówić teraz bo w przyszłym tyg przyjeżdża mój brat busem i by mi przywiózł z Polski ( u nas 4 razy drożej)
 
reklama
Hej

Faisca co z ta piłka, przyspiesza poród bo piszesz ze powinnas skakać, ja łykam wiesiolka i pije liście malin i po tym wieczorem mam skurcze ale znosne a rano cisza. To nie przyspiesza ale ponoć usprawnia szyjke - położna kazała jeszcze masowac krocze ale ja ani myśle o tym.
 
Hej

Carine, wysłałam Ci wiadomość, abyś zmieniła moje dane w tabelce, widziałaś? Dobry Twój mąż haha

Gorgusia, u nas też są maratony cyckowe. Dzisiaj w nocy jak mała wstała o 23.20, to zasnęła dopiero o 1. I w tym czasie z 10 razy ją przystawiałam. Także padam na twarz.

Gawit, beznadziejnie, że każą Ci jeszcze czekać cały weekend :/
 
Faisca może dziś poskaczesz :))))

Nikitka mnie też nie bolało znieczulenie... ot tyle co pobranie krwi :)

Gwit czekam na wieści od pana profesora ;)

Carine jak Ty znosisz teraz gości?

Ewcol :) fajne to co napisałaś :))) ja oglądałam Mai zdjęcia jak miała kilka dni i te oczy takie nieobecne ;))))

Madison :) wspólne posiłki to podstawa ;)

Monya może uda sie odespać nieco w ciągu dnia?

Fiuu udało się w końcu zasnąć?

Gosia może ciepłe mleczko na noc pij..

Karaiwina ja już tracę rachubę kto w piątek ;) dziękuję za kciuki :***

Barbarka wybieraj spokojnie i najprostsze rzeczy wtedy nie ma ryzyka, że coś nie będzie pasowało...

Kahaka dużo okazji do odsypiania Ci dziś życzę!!!


Poszłam spać późno ale spalam dobrze :))))) na siku tylko 2 razy wstawałam co jest bardzo fajne :)))) chwilowo jestem skoncentrowana na tym co jeszcze dziś chciałabym zrobić w domu. Na 16:00 ktg :)
 
hej hej :)
a nie zasnęłam.
będę mieć oczy na zapałki dzisiaj.
Odeśpię w dzień mam nadzieję :)
no dziewczyny jutro wielki dzień dla kilku.trzymam kciuki :)
Gawit daj znać co profesor powiedział.
Moja kluska się budzi. To znikam :)
 
Witam sie i ja dzisiaj


W nocy wiecej wpisów niż w dzien :) patrzę, ze chyba jednak nie ma co narzekać na to, ze jeszce nierozpakowana jestem, tylko trzeba korzystać i cieszyć sie snem póki moge ;)


Gawit- mam nadzieje, ze jednak uda sie w piątek
Kama- o piłce wspominała Monya. O taka jak na tym filmiku:
https://m.youtube.com/watch?v=FgpbZ6STOYY
Do tych ćwiczeń dochodzi jeszce skakania na niej, aby skrócić kanał :)


Asiolek- no dzisiaj juz musi byc ze wymówek ;)
 
Hej poranne ptaszki.

czy zmęczenie, osłabienie i dół mogą byc zwiastunem zbliżającego sie porodu?
mam już dość,a jeszcze cały tydzien jak nie więcej sie zapowiada. Mam żelazna szyjke.

Kciuki za jutro i zazdroszczę. Nie cc, ale tego, ze bobasy bedą z wami:-)
 
Wyczekany mi mówią że jeśli czujesz się niesamowicie dobrze to znak że się zbliża godzina zero. Mam nadzieje że to ***** prawda. Ja też mam tydz do terminu a już mam serdecznie dość :/

Dziewczyny mialyscie kiedyś masaż szyjki ? Rzeczywiście tak boli?
 
Witam z rana :-) u nas nadal nic sie nie dzieje skurcze , bole ustały. Wczoraj pochodzilam sporo i nic . Jutro termin i Ip . Cholibcia juz sie denerwowac zaczynam . Jakis nieopisany stres mnie zlapal. Wczoraj zaplanowalam na dzis ogarniecie domku i popranie kolyski ale jakby mnie ktos do kanapy przykol . Za nic nie moge sie wziasc buuu....
 
reklama
No pozmywałam :)

Dziewczyny nigdy nie spodziewałam się takich emocji pod koniec ciąży... skoki niesamowite. Staram się myśleć o nich jak o czymś zupełnie naturalnym ale chwilami mnie dobijają ;)

Dziś prawdopodobnie wrócą do mnie upały... a takie słodkie były te dwa dni :))) tak fajnie było znów przykryć się kołdrą i zawinąć w naleśnik :)))) bardzo to lubię :))) mąż mimo, że w pracy od rana wysyła do mnie słodkie smski aby mnie trzymać w dobrej formie ihihihi :)

Postanowiłam już nie odbierać żadnych telefonów... nie prowadzić żadnych rozmów... tylko skupić się na uzyskaniu jak największej ilości spokoju :))))

piekne-widoki-3.jpg
 

Załączniki

  • piekne-widoki-3.jpg
    piekne-widoki-3.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 51
Do góry