reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Karaiwina L.byl przed chwila u nas na dole z dziewczyna z porodowki, co jest na wywolaniu. A tak to z reguly rano sa prawie wszyscy. Na ktorej sali jestes? Ja bylam bodajze na 314. Sa tam jeszcze dziewczyny co ze mna lezaly.
 
Majula sie odzywala ?? Chyba na jutro miala to planowe cc ?'

Ja wlasnie próbuje spac ale duchota taka ze leze mokra jestem.
 
No a my sobie lezymy. Jestesmy same na sali choc dla mnie to minus bo nie mam z kim pogadac :( musze jeszcze cycki wydoic ;)
Byla pediatra i pytala czy u malej jest poprawa. Jak dla mnie to nie ma. Pewnie nas jutro nie wypisza. Beda tu trzymac tylko po to zeby ja kapac, smarowac i obserwowac. To moge robic w domu. Morfologia i crp jest w porzadku
Jestem glodna a nie moge jesc :( wszystko mi w gardle staje :( jestem zmeczona a spac tez nie moge :( dobrze ze sie troche ochlodzilo

Agula i co u Was? Oliwka pod lampami lezy? Dlugo zostajecie? Jak samopoczucie? U mnie dalej dol :(

Marlenkus wizyty sa od 13 mozna przyjsc maks z pol godz wczesniej i teoretycznie do 18 choc tatusiowie siedza znacznie dluzej zwlaszcza w weekend wiec nie pilnuja az tak bardzo tych godzin

Madison ja wiem ze to dla dobra Kornelki ale coz poradze na swoj nastroj? No i wkurza mnie to ze te cale kapiele i smarowanie zasypka moge robic w domu a na kontrole isc do swojego pediatry. Co innego gdyby mala mudiala brac jakies leki ale na szczescie nie musi. Martynka miala bardzo podobna wysypke i nikt nie panikowal z tego powodu a tu zamieszanie. Navoddziale jest jeszcze dwojka dzieci z identyczna wysypka. Tez zostaly. Moze to uczulenie na jonsona bo ponoc uczulajacy bywa, moze na proszek do prania ale to takie gdybanie.

Eh lece poczytac co sie jeszcze dzieje na forum.

Ale tu dzis cisza. Nie uwierzylybyscie ze to oddzial noworodkowy. Lezy 14 dzieciatek a cisza jak makiem zasial.jak nigdy
 
ja po prywatnej wizycie . Wiem ,ze nic nie wiem ;-) nie chce pisac na wizytowym .Moj maluch jakis maly :-(2900g.Do waszych maluchow to tyci. Teraz niby jest o 2 tyg mlodszy a wczesniej usg pokazywalo tydzien starszy :no:. Gadal mi cos o gestozie ,nie wiem o co chodzi. Powiedzial, ze mam dosnosic do 39 tyg bo w moim stanie nie ma co przenosic ciaze. Lepiej, zebym sie polozyla w szpitalu i ,, wymusila'' porod:confused: A jak ja mamto zrobic?

Ahhh ,,,czeka mnie jeszcze w srode wizyta na nfz zobacze co tam sie dzieje:happy2:

Monia gratuluje
 
Hej dziewczyny :*

A ja dziś wysprzątałam generalnie całą chaupę, byłam na zakupach chyba z 12 kg przytaszczyłam i nic nie ruszyło :-p

Czyli we czwartek witamy Piotrusia, razem z Ataną widzimy się we czwartek przed 7 w biurze przyjęć planowych :-)

Już sr... w gacie
 
Martyna - Się widzimy :) Wiesz, może gdybym wiedziała co mnie czeka to bym się i stresowała, a tak to jestem taki głupek nieświadomy na luziku, może powinnaś jednak ze mnie wziąć przykład bo i tak nic już nie wymodzisz i tak :-)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Jakoś boje się wchodzić żeby znowu się nie rozczarować że następne dzieciaczki się pojawiły a mój nie chce.

Pojawiła mi się mega opuchlizna na prawej nodze. Jest dwa razy wieksza niż lewa. I strasznie swędzi. Miała któraś z was coś podobnego?
 
Do góry