reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

My tez jutro wychodzimy. Juppi. Dzis pediatra pow.zeby juz malej nie dokarmiac, bo szybko przybiera. W nocy masakra, bo pospala 3 h a potem co godz.budzila sie do karmienia, a rano jeszcze tyle dobila z butli ze szok. Gdzie ona to miesci? Polozne mowia, ze tak moze byc przez 3 tyg. Natkusia a jak wyleczylas te brodawki i ile Ci to zajelo? Odciagalas w miedzyczasie laktatorem? Bo ja caly czas mysle, jak to wyleczyc, bo inaczej bedziemy sie meczyc. Widze ze juz jeden sutek troche lepiej, aczkolwiek nadal boli, drugi boli na sama mysl o karmieniu.
 
reklama
Cześć.

Babyblues – trudna sprawa… Tulę Was mocno.

Natkusia
ja mam pięciolatka i też czasem tracę cierpliwość... To trudny czas i dla mam i dla straszych dzieci, trzeba wszystko poukładać w tej nowej sytuacji ale potem będzie lepiej, przynajmniej ja w to wierzę. Jedyna dobra rzecz to to, że Florian jest kompletnie głuchy na szaleństwa swojego brata i nic z repertuaru Juliana nie jest w stanie go wybudzić.
I podpisuję się pod postem Gorgusi, nie mów „nie, bo brat...” to tylko wzmaga złość.

Gawit tulę i trzymam kciuki żeby Was jak najszybciej wypuścili.

Ewcol
ja tam smoczka nie demonizuję, wolę to niż wiszenie cały dzień na piersi. Julian miał silną potrzebę ssania i bez smoka byłoby bardzo ciężko, a karmiłam go 13 miesięcy i sam się odstawił, smoka porzucił po kolejnym 1,5 roku.

Mexi
mi na poranione sutki bardzo pomogły te kompresy Multi-Mam Kompressen-genial bei wundenBrustwarzen | Multi-Mam DE , ulga od razu po przyłożeniu i po kilku dniach wszystko było wygojone. Nie wiem tylko czy można je kupić w PL.


Z Florianem dosyć szybko wychodziliśmy na spacery, po dwóch tygodniach zaczeliśmy razem odbierać starszaka z przedszkola.

U nas wczoraj była beznadziejna nocka, dziś już lepiej.

Julian ma dzisiaj wycieczkę na łódź piracką. Florian koniecznie teraz chce oglądać świat więc idziemy na spacer, przy okazji kupię parę rzeczy w drogerii.
 
NATKUSIA - Na ulewania i chlustania to oprócz dokładnego odbekniecia (co niestety wyklucza karmienia na spiocha) polecam te poduszki kliny.
Moje małe teraz to maja i problem sie skończył.

U mojego synka przy dużym ulewaniu i cofaniu sie pokarmu pomogła dopiero eliminacja mleka z mojej diety na jakis czas.
 
GAWIT jutro już wyjdziesz także głowa do góry Kochana :*

MEXI odpisałam Ci na wątku cycowym.

MADUNIA trzeba ten okres przetrzymać.. potem już będzie lepiej :tak:

MADISON mam tą poduszkę klin po Michale więc zacznę jej używać :tak: co do mleka to mało jem bo wtedy mały ma bóle brzuszka więc to raczej nie powód. Oby jak najszybciej to ulewania się skończyły.. przy Michale trwały 6 mscy :confused:
 
Gratulacje dla dziewczyn co do domku idą :)

U mnie cieżko. Ola jest non stop na cycku. Noc koszmarna. A od rana ryk.
Wiki tak średnio podchodzi do małej. Raz lepiej a przed chwila byl ryk, ze leżaczek jest jej i nie da Oli. Masakra
dobrze ze maz ma urlop. Niewiem jak ogarne chalupke jak on wróci do pracy.
 
NATKUSIA - to na pewno nie to, ale jesli w grę wchodzi nietolerancja na mleko krowie to nawet śladowa ilośc powoduje chlusty Trzeba czytac etykiet wręcz. Przechodzilam to :)

Ja juz sie bałam, ze bedziemy to znowu przechodzić, ale po kilku dniach sie uspokoiło. Odpukac.
 
Antos karmiony na leżąco nie łapie powietrza i nie odbekujemy. Ale na siedząco krztusi się i słychać powietrze- beknięcie jest zawsze. Kacper przestawil mi się na wczesne wstawanie i już marudzi... Dobrze że jest m...ale jak jego urlop się skończy to będzie dramat :p
Nocka u nas ok. Jadł o 1,4,6. Najgorsze dla mnie jest wieczorne odpadanie z dziećmi...wstaje nietomna i nawet kąpać mi się nie chce...
 
Gawit Przykro mi.. Szpitale sa okropne I nie dziwie sie, ze takie doly Cie lapia.. Co do wysypki, u nas tez sie pojawila, glownie na lewym policzku, po rozwazaniach doszlam do wniosku, ze to musi byc nasz plyn do plukania..
Niestety zas wymiotuje, czyli zmniejszenie ilosci mleka na refluks nie odpowiada mu.. U nas ODBIJANIE I to piekne nie pomaga, poduszka Tak samo, leca Normalnie chlusty..

Asiolek boroku, pociesze Cie kochana, ze u mjie wysiadly jelita.. Poki Co pije lactose, scisla dieta ale I Tak lipa.. Nie Chodze do wc czesciej niz 3 dni, ostatnio meczylam sie 6.. Nic nie czuje by pracowalo w srodku, bym jadla etc.. Jak nie przejdzie niedlugo to chyba oszaleje..

My dzis urodzinowo, czuje sie stara :-) choc 2 jeszcze z przodu jest. Moi wlasnie upiekaja ciacho :-) I Pogoda w miare :-)
 
Lilith wszystkiego Naj!!!!!:-*

U mnie w miare sielanka ,az boje sie zapeszac :-/
Mala jest spokojniutka chodz zaczyna mnie wychowywac (takie mam wrazenie ) juz chyba wie ze byle mialkniecie to jestem przy niej :-)
Oliver jest super starszym bratem i nadal bardzo dumny -czytam o waszych starszych pociechach i az nie wiem co napisac :-( Oliver podaje mi rzeczy i rozumie ze mala potrzebuje wiecej uwagi ,ale zawsze znajde chwile by wytulic mojego "duzego konia " i go wysluchac ...... To chyba zalezy od dziecka

Czekam na kolejne rozpakowania :-D

Czytam w miare na bierzaco ,ale podejrzewam ze poki moja mama nie wyjedzie ciezko mi bedzie tak doslownie wciagnac sie w forum :-/

Caluski Moje Kochane :-*
 
reklama
Do góry