reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Barbarka ja tak mialam z puchnieciem nog .jedna normalna druga balon. Tak bylo w ciąży . Jak mniej pilam opuchlixna znikala i zaraz znow sie pojawiała .nie znalazlam na to rady a lekarka mi powiedziała ze taka moja uroda . Sratatatata mialo po porodzie minąć no i nie minelo . Jak zaczyna oojawisc sie opuchlizna to na jednej nodze bardzo na drugiej umiarkowanie. Plan mam taki ze jak w ciagu 10 dni nie przejdzie to ide do lekarza rodzinnego.

Jeju siedze czekam na m. Wypis juz mam i co pomysle o domku i dzieciach to lzy mi strugami leca.
Jak tak dalej pojdzie to zapuvhnieta cala bede. I pewna jestem ze na ich widok beczec bede :-)
 
Ostatnia edycja:
Magda wpisz w allegro poduszka klin.to taka gąbka.
Lilith atomowy kochana !
Inka śpi,jak ja lubię blogą ciszę.
Jutro Lulu kończy 4 latka.moj chlopak wielki :-)
 
Pospalam troche z mala a teraz sie nudze. Nadal jestem sama na sali wiec nie mam z kim gadac :( mam nadzieje ze dostane jakies towarzystwo. Kornelka pojadla i spi. Dzis maz bedzie u mnie dopiero kolo 16 :( wczesniej nikt nie przyjdzie. P musi byc do 15 w pracy, mama z Msrtyna wiec tak sobie bede lezec fo tej 16 :(
 
reklama
Do góry