reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ewaelinka...ale z drugiej strony te wstępne mleko ma gasić pragnienie. Jak non stop bedziemy odciągać te początkowe to dziecko bedzie dostawało tylko tłuste posilki.

Ja dziś starym ciążowym zwyczajem poszłam zrobic morfologię, potem śniadanie w Costa a teraz zakupy w GM. Z tą różnicą, że teraz towarzyszy mi Konstanty. Sentymentalny poranek.

Potwierdzam zeznania Madison:) następnym razem zdecydowanie musimy być bardziej mobilne.
 
reklama
Monya ja to tylko skopiowalam bo moze pomoc pewnie nie robi sie tego za kazdym razem

EwaEs ja nie wiem szukalam tylko na temat mleka modyfikowanego bo ja karmie butelka i trafilam na to i skopuiwalam
 
Czesc dziewczyny ja tsk na szybko poki mala spi.

U nad roznie czasem jak dzis, jedzenie spanie i tak na przemian, czasem po kilks godzin czuwania, stekania i prezenia. Moja mala wydaje przy tym dzwieki jak stary dziad:)

U nas ewidentnie szkodzi szybki wyplyw mlekas z piersi( mala oproznia ja w 5 minut) przy czym krztusi sie odbija i ulewa. Musze karmic ja tak jak pisze GORGUSIA ze lezy na mnie przynajmniej to poczatkowe mleko. A ze nie zawsze mi sie chce tak ukladac to i roznie z tym brzuchem jest.

Ja ukladam na brzuchu do spania w ciagu dnia. Mam monitor oddechu i jestem spokojna.

EWA.S Co do odciagania pierwszej fazy mleka. Ja tak robilam przy synku, zalecil mi lekarz przy kolkach. 10 ml starczy. Wielkiej roznicy to nue robilo bo.to dziala tylko przy nietolerancji laktozy.

Duza wine za dolegliwosci nasxych szkrabow ponosi niedojrzaly uklad nerwowy i pokarmowy i polykanie powietrza. Trzeba sie naprawde nagimnastykowac, by tego unikac.

Mam pytanie odnosnie diet. Moja polozna zgodnie z najnowszym trendem twierdzi ze mozna jesc wszystko ale zdrowo i dieta ma wplyw ns nas a nie ns dziecko, chyba ze jest alergikiem. Co wy na to? Ja po przejsciach z synkiem prawie troche sie boje ale probuje coraz nowszych rzeczy.

A i dzis mamy miesiac:D

Dziewczyny po cc krwawicie jeszcze? Ja juz mialam zolte a dzis znow kropki krwi. Juz mnie to martwi.

Buziaki
 
Ostatnia edycja:
Ja nie odciągam przy każdym karmieniu. A jak odciagam to aż mleko nieco zmniejszy ciśnienie,a przy karmieniu to czekam aż w pieluche ucieknie to szybkie mleko.
Monya,Madison- fajnie Wam :-)
 
Wyczekany dziewczyny tu poruszały juz kilka razy temat jedzenia. Opinie na ten temat są mocno podzielone. Moja położna też chyba idzie z duchem czasu, bo uważa podobnie jak Twoja:)
Ja generalnie diety nie stosuje. W pierwszym tygodniu mocno uważałam na to co jem. Teraz też czasami mam chwile zwątpienia. Ale ja nigdy nie potrafiłam się dostosować do żywieniowych ograniczeń. Póki co nie zaobserwowałam, by Haneczka z tego powodu miała jakieś dolegliwości;)
 
reklama
Cześć kobietki;-)
Wczorajsza noc i dzień- koszmar. W nocy mały co chwilę się budził, w dzień cały czas marudził. Miałam wczoraj straszny kryzys. Dzisiejsza noc już lepsza. Młody znów wstawał dwa razy i trzeci raz już nad ranem. Udało mi się go uśpić koło 11:00 i do tej pory śpi. Zaliczyliśmy też krótki spacer:-) Ciekawe jak reszta dnia... Przed 15:00 mamy wizytę w poradni neonatologicznej. Ciekawa jestem jak pójdzie. Trzymajcie kciuki;-)
 
Do góry