reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

ewaelinka no chyba działa, chociaż biore pod uwage ze to wypadkowa trzech rzeczy, tego odciagania, mojej diety i tego ze z kazdym dniem ten uklad pokarmowy dojrzewa . a i jeszcze co drugie karmienie dajemy colinox. pewnie tez pomaga. mam tylko nadzieje ze moja dieta ma najmniejszy wpływ bo baaasrdzo chętnie byn sie kawy z mlekiem napila i zjadla cos innego niz indyk ;-)
 
reklama
Jakbym którejś chcącej nie wysłała pliku to się upomnijcie, nie było mnie kilka dni w domu i miałam utrudniony dostęp do netu, mogło mi coś umknąć :-)

Moja Emilka kończy dzisiaj miesiąc i chyba mieliśmy pierwszy skok bo kilka dni była marudna bardzo, w każdej pozycji źle a jak trzeba iść spać to już najgorzej, do tego dostała bidula trądzik niemowlęcy, na szczęście schodzi już, możliwe, że to przez to jest taka rozdrażniona. Ale dzisiaj było już OK, mój D. od piątej rano po karmieniu do szóstej usypiał, potem się rozdarła koło ósmej, dałam jeść, wzięłam do nas do łóżka i ładnie wszyscy sobie spaliśmy do 10 :-)

U nas z tym samodzielnym usypianiem jest tak: raz się uda a raz się nie uda :-) Odkładam, daję troszeczkę mleczka, cumla i tak kilka razy, potem włączam monitorek i udaję, że mnie nie ma, lepiej, żeby się to przyjęło bo póki waży 4 kg z haczykiem to OK ale jak będzie ważyła np. 8 czy 10 to dźwiganie i bujanie robi się już hardkorowe :-)
 
o jak mi tak od cyca odpadnie to wiem ze mam trzy godziny na ogarniecie domu, siebie, psów albo sen :O pomijam fakt ze sam widok jest najlepszy na swiecie i moglabym na nia patrzec godzinami :O
 
Czesc dziewczyny, potrzebuje porad moja Emilka ma kolki, podobno dosc pozno je dotala no ale lekarka polecila na ta chwile espumisan daje od trzech dni 3 razydziennie po 5 kropelek i jest troche lepiej i stad moje pytanie czy moge dawac jej ten espumisan czesciej? karmie piersia a to chyba tez wazna informacja (espumisan 100mg/ml) jak czytalam o Waszych problemach z kolkami to Wam wspolczulam,ato trzebabylo wspolczuc i notowac co robic, wczoraj pomoglo ogrzewanie brzuszka suszarka, ale czy to sposob na dluzsza walke z kolkami? moze macie jakies rady? Zeby bylo lepiej to u nas w domu sie mpwi, zedziecko po Chrzcie sie zmienia, ze jak do Chrztu bylo grzeczne to po Chrzcie bedzie niegrzeczne, a tutaj Chrzciny mielismy w zeszla sobote i wlasnie wtedy zaczely ie kolki:( pozdrawiam i jeszcze raz prosze Mamy kolkowych dzieciaczkow o rady, z gory dziekuje!;)
 
Oj z tym chrztem to się u nas sprawdziło z Martyną! do chrztu to była dziecko aniołek a po chrzcie jakby diabeł w nią wstąpił! darła się po nocach Bóg jeden raczył wiedzieć czemu ;-) usypianie tylko na rękach , a wcześniej zasypiała sama
 
To może i lepiej że ja planuje chrzest dopiero pod koniec maja hihi.
Ja dziś ogarnęłam wywiadowke U najstarszej córki w liceum. Wymysł dyrektora że jest w niedzielę.
Teraz leniu****e a Hania na spacerze z siostrami. Dobrze mi co? Mam do was wielki szacunek mamuśki z małymi dziećmi i niemowlakami. Chylę nisko czoło
 
reklama
Do góry