reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Dziewczyny a na kiedy zapisujecie się do lekarza? Ja wolałabym iść wtedy, kiedy będzie już widać serduszko :-)

Żanetka widzę po sygnaturce, że masz małego Szkraba wiekowo podobnego do mojego Michała :tak:
 
Witam. Czy mogę się przyłączyć? W piątek 22.11 zrobiłam test i wyszła b. blada druga kreska /prawie niewidoczna/. W sobotę i niedziele powtórzyłam test i dalej blada, może minimalnie ciemniejsza, ale niewiele. Dzisiaj zrobiłam betę i wynik 34,7. W 18 dc /14.11/ byłam na usg i widać bylo ślad po owulacji, ale lekarz nie chciał spekulować kiedy dokładnie była, czyli dzisiaj pewnie 12/13 dpo. Jak myślicie czy ta beta nie jest za mała? W internecie te normy są takie różne.. W poprzedniej ciąży w tym samym czasie miałam betę ponad 600:(
Jeśli by się udało to termin na 7 sierpnia! Ale bym chciała:)

Pozdrawiam!
 
witaj Ste :-) moim zdaniem beta jest ok. Ale ważniejszy od wyniku jest przyrost.. zrób kolejną bete w środę i jak wzrośnie o min 66% to wszystko jest ok i ciąża prawidłowo się rozwija :tak: myśl pozytywnie, będzie dobrze a ja mocno zaciskam kciuki.

Ja dzisiaj też byłam na becie ale wynik mam jutro.. i też zamierzam powtórzyć w środę czy jest prawidłowy przyrost :tak:
 
Natkusia tak mój szkrab ma 15 m-cy. Ale obawy mam jak to będzie z dwójka maluchów. A Ty masz obawy?
A do lekarza zapisałam się na 5 grudnia bo chcę już zobaczyć serduszko. Z Filipem byłam szybciej, jeszcze serduszka nie było i później się stresowałam niepotrzebnie.
Ste witaj ja się na tych wynikach w ogóle nie znam ale trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.
 
Żanetka pewnie, że mam obawy tym bardziej, że Michał jest strasznie mamusiny.. Ale podjęliśmy decyzję o drugim dziecku i nie pozostaje mi nic innego jak się cieszyć :-) na pewno będą ciężkie chwilę ale jestem pewna, że sobie poradzimy :tak:

Dziewczyny ja mykam do pracy
Miłego dnia :-)
 
reklama
Natkusia gratulacje wysokiej bety :-) my jak się zdecydowaliśmy na drugie dziecko byłam spokojna a jak się udało to naszły mnie obawy. Ale będzie dobrze, przecież musi :-)
 
Do góry