reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

ale piździ .. i tak przez cały tydzień podobno : /

Izis - zaraz zabieram się za ankietę :)

Ojaka - ja biorę 2 x 1 asmag forte

Atana - miej litość , takie pyszności tu wklejasz , uwielbiam ciasto cytrynowe

Asiołek - zdrówka dla Was

Misiura - dobrze ze nic się nie stało i na strach się skończyło
 
reklama
Amelia - trzeba być dobrym dla siebie i najbliższego otoczenia :-) Ja teraz w sumie mało piekę, regularnie to chleb a na weekend coś słodkiego :-)
 
Witam z zachodniej wietrznej Polski. U mnie od rana brak prądu, dosłownie przed chwilą włączyli. Na obiad zaproszeni byli teście i tu się udało, ale z ciastem do poobiedniej kawy było już gorzej :no: niestety surowe wyszło przez ten brak prądu. Do tego oczywiście brak wody :sorry2:, wysłałam M do sklepu po jakieś ciastka i oczywiście WODĘ, ale wszystkie sklepy zamknięte, bo kasy fiskalne itp. Matko jak my jesteśmy uzależnieni od bieżącej wody w kranie i elektryczności. Naczynia i gary wylewają mi się ze zlewu, wody nadal nie ma. To nie jest mój dzień jakoś tak mi przykro, że nie wyszło jak należy.
Do duuupy z tą pogodą i wiatrem
 
Asiołek dzięki... :-)


Mieliśmy z M iść na urodziny do jego współautora i w ostatniej chwili Julian postawił veto. :szok: Był szloch i wtulanie, tata może iść ale mama zostaje... Wcześniej zostawał i nie było problemu, a dziś coś mu się odwidziało... Co było robić, spędziłam pół godziny z synkiem, poczym w najlepsze sobie odjechał...

Idę wygrzebać jakieś dvd, zrobię sobie kino domowe.

Dobranoc.
 
Dziękuję wszystkim za ankietę :) jeśli jest jeszcze ktoś chętny to dalej można wypełnić ;)

Jest okropna pogoda, ale póki co deszcz-śniegu nie widać :) więc ta pogoda jest nawet bardziej wiosenna niż zimowa ;)

Jak będę na komputerze to coś więcej napiszę bo na telefonie to długo trwa :D

Aaa wczoraj jak byłam na uczelni to K. wpadł w "szał zakupów" dla dziecka :D zrobił zakupy w internecie, mydła, emulsje, pieluchy tetrowe w tym z misiami :D, cążki do paznokietków, worki na pampersy :D a w lidlu pampersy z promocji na zapas dla trochę większego dziecka :D patyczki do uszu, nawilżane chusteczki.
Dodam, że on nigdy raczej nie robi takich"akcji", a do tego póki co jeśli chodzi o dziecko to ja czytałam, szukałam, oglądałam itd. Byłam bardzo miło zaskoczona, że tak zaszalał i się "włączył" w to wszystko :))
 
Asieeek5 - witaj :-)

Izis - mój póki co nawet nie chce za bardzo działów dziecięcych zwiedzać stwierdza, że się jeszcze w życiu naogląda :-)

Byłam wczoraj na małej imprezce i ja wam powiem, że to niecodzienne uczucie być jedynym niepijącym :-)
 
Asieek5 Witaj!
Ja mam dosc juz tego samotnego weekendu. Jedyne pocieszenie ze sie nie zarazilam od Alka jak narazie tym rota! Ale maz w pracy caly weekend. Ja z malym w domu i nie moge ani do nikogo pojsc ani nikogo zaprosić! A bratowa juz z rana nas zapraszala jej synek rok mlodszy od mojego i b. Lubia sie razem bawic a tu d. Pogoda niby lepsza niz wczoraj ale zimno jakos i nie chce mi sie wylazic choc musimy chocby do sklepu sie przejść. Niby juz prawie jest zdrowy ale znowu rozwolnienie rano mial? Chyba za wczesnie zjadl normalny obiad wczoraj...:confused2: Tez bym cos upiekla albo choc gofry albo nalesniki zrobila ale nie chce mlodemu robic przykrości ze on nie moze jeść:sorry:
 
reklama
Asieek - witaj :)

Atana - ja robię tylko torty , ciast raczej nie piekę ale to tylko dlatego że później muszę je sama jeść :) bo mąż nie je słodkości :)
 
Do góry