reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witajcie
Asieek - :-*

Ja wlasnie jestem po odstawieniu mamy na lotnisko i mi tak smutno :-( -szybko zlecial ten tydzien ,stanowczo za szybko ,a do tego moj M. Dzis cale popoludnie w pracy ,ale wieczorem mam zarezerwowane przytulanko :-)
Mała wczoraj caly dzien dawala mi delikatne kopniaczki ,ale stanowczo mocniejsze niz wczesniej :-) dzis poki co jest spokojna -moze dlatego ze caly czas cos robie .

Milej niedzieli :-*
 
reklama
Atana, MartuŚka to jesteśmy umówione
Ale nawrzucałyście przepisów na pyszności, Atana chyba będę musiała się kiedyś wprosić do Ciebie ;-)


Z tą pogodą to rzeczywiście jakieś jaja.
U mnie niestety znowu glut i chrypka...kurcze zawsze coś :wściekła/y:
 
Cześć dziewczyny:-)
Mój maluch wczoraj pierwszy raz dał o sobie znać. Przybił kilka razy piąteczkę ze mną :-) No i wieczorem w łóżku leżąc czułam jakieś pływanie w brzuchu :-):-):-):-)
Ja dziś piekę chlebek i pełen relaksik. Jutro usg :-):-):-)
Miłej niedzieli ;-)
 
Hej dziewczny :-) miałam ostatnio odpisać każdej z Was ale dopadło mnie jakieś choróbsko i od dwóch dni wymiotuję:eek:. Jedyne to to, że czytam Was na bieżąco.
U nas pogoda też paskudna. Strasznie wieje, raz pada raz słońce a moja mała dostaje fisia w domu;-)
Przewijał się temat wagi - ja na razie mam na plusie 2,5 no i mam nadzieję, że do końca ciąży będzie max 7 ale zobaczymy jak to będzie.
Co do badań połówkowych to jeszcze nie wiem kiedy bo wizytę mam jutro i pewnie dowiem się wtedy.
Mieszkanie mamy własne 2 pokoje ale marzy nam się domek - niestety na razie na planach się zatrzymujemy. W najbliższym czasie szykuje się remont i to duży bo chcemy zrobić pokój dla dzieciaczków a salon przystosować do spania dla nas no i ta nieszczęsna łazienka. Leje nam się cały czas z góry a jedyne wyjście to wymiana całych pionów. No i tu jest problem z sąsiadką z dołu bo ona nie za bardzo chce się zgodzić bo trzeba jedną ścianę wyburzyć, A to i tak trzeba zrobić czy chce czy nie.
Ja też kiedyś uwielbiałam piec ale tak jakoś mi przeszło i teraz od święta to robię.
Zmykam kochane i życzę miłej niedzieli:-):tak:
 
Cześć.

U mnie słonko w końcu wyszło i nie pada, wieje też umiarkowanie.

Sierpniowa
gratuluję pierwszych ruchów.


Idę spreparować sałatkę nicejską na obiad.
 
Amelia - ja właśnie nigdy tortu nie robiłam :-) Ale lubię piec chleb i ciasta i całkiem nieźle mi to wychodzi :-)

Misiura - wpadaj :-)

Sierpniowa - też mam jutro wizytę, niby nie mam podstaw do obaw ale zawsze się trochę stresuję :-)

Ma_Dunia - u mnie dzisiaj lasagne :-)
 
Witajcie,
pogoda mało przyjazna,ale co zrobić... dopiero marzec. Byliśmy u znajomych dziś,a teraz korzystam i położyłam się z Kacim.
Pieklam sernik ale nie wiem czy się udał.
mam przepisy na pyszne zupy jeśli któraś z Was reflektuje :-)
Ja wizytuje we wtorek....
 
reklama
Do góry