reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
witaj w poniedziałkowy poranek...kolejny paskudny dzień....

mam prośbę.... nie jestem w stanie przekopać się przez te wszystkie weekendowe posty, a wiem, że dawałyście fajne przepisy.... to może wrzucicie je do watku
[h=3]Książka kucharska Sierpniówek :)[/h]
myślę, że nie tylko ja skorzystam, a wszystko będzie w jednym miejscu
dziękuję :-);-)
i miłego dnia wszystkim
 
Troszke nerwami sie uspokoilam ale niedo konca.Poprostu drazni mnie to ze ludzie potrafi abyc tak wredni.My niemieszkamy w wilekim bloku bo tu mieszka zaledwie 5 rodzin.Mieszkan bylo 4 ale nasz wlasciciel z jednego meiszkania zrobil dwa mniejsze.Niepowiem byly czasami sprzeczki o cos.Ale zawsze ja staralam sie byc grzeczna dla kazdego mila i wogole.Dlaczego nikt niemoze sie odwdzieczyc tym samy.Ani nigdy nieurzadzamy imprez,mimo ze mamy duzego psa jest cichy,sprzatam klatke schodowa.Staram sie zyc w harmoni z nimi dlaczego robia taka wojne o durny rower??

Co do ruchow ja od tygodnia czuje je regularnie po kilkanascie razy na dzien.I sa juz dosc silne kopniaki(nawet te przez ktore musze sie possiusiac ;)) Nieststy moje chlopaki niemama szczescia.Jak dzisiaj malusi kopal mnie o 6 rano mocno przyciagnelam reke meza do brzucha zeby poczul a on nic.Maly kopal a on doslownie nic nieczul :/Tak samo dwa dni temu synek.Niewiem czy ja mam tak delikatne dlonie ze jak przyloze to czuje tez na dloni czy oni jacys nieteges :/

A co jeszcze do tresci o domach,ja tez jestem zdania ze lepiej placic za swoje niz komus za wynajm.Chcialabym bardzo miec swoje konty ale przy wyplacie 1300 euro kredyt na 800 za mieszkanie niewchodzi w gre.Moze jak juz bede miala stala prace to cos sie uda.Na dzien dzisiejszy niema szans.
 
Anna - podpisując umowę najmu też przecież macie jakieś prawa, w takiej umowie jest zaznaczone jaki lokal wynajmujecie a piwnice są zazwyczaj przypisane do konkretnych mieszkań. I kizi kogoś obchodzi czy mieszkanie, w którym jesteście jest własnościowe czy nie, dobrze dziewczyny mówią, bierz męża i nie daj sobie im wejść na głowę.

To jak lubicie zupy to ja do przepisów wrzucę te, które u mnie lubią: brokułową i z dyni :-)

W Krakowie paskudna pogoda, wieje, szaro i buro a popołudniu mam wizytę u lekarza to trza się będzie jednak ruszyć :-)
 
Anna mój mąż też rękę przykładał i nic nie czuł. Wiem, że to raczej teraz mało możliwe. Wydaje mi się, że my czujemy to lepiej, bo wiadomo- mój organizm znam najlepiej i wiem gdzie teraz dziecko pływa ;-) Myślę, że jeszcze ze dwa tygodnie i kopniaki będą na tyle mocne, że i mąż będzie miał tę przyjemność poczucia uderzenia;-)

Atana ja o niczym innym dzisiaj nie myślę i nie mówię jak o mojej wizycie:-) O której masz? Ja na 15 się szykuje :-)
 
Sierpniowa - o 15:45 :-) Mam nadzieję, że dalej będzie wszystko dobrze, wiesz, to zawsze taki podświadomy, trochę irracjonalny lęk... no i może w końcu się dowiemy czy dziewuszka czy chłopczyk :-)
 
O tym strachu wiem doskonale. Też tak mam, nie jest to jakąś panika, ale takie delikatne obawy :tak:Zawsze się obawiam, że może coś złego wyjść na usg i pierwsze sekundy dosłownie zapominam o oddychaniu. Potem zupełnie o tym martwieniu się zapominam i do końca dnia uśmiecham się do wszystkiego :-):-)
Nooo jeszcze nieco ponad 4 godziny :-)
 
Ja już w pracy....
Ale zła jestem... jutro o 16.20 mam wizytę i okazuje się,że muszę sama jechać. Mieszkam 60km od Warszawy. Po Warszawie sama nie jeździłam już trzy lata.... Masakra :( Mam dziś beznadziejny dzień....
Trzymam kciuki za wizyty.
 
reklama
Jutro w naglowkach calych WLoch

"ZABILA SWOICH SASIADOW BO BYLI STARYMI GBURAMI KTORYM SIE NIC NIEPODOBALO"

wiecie co stoja pod balkonem i komentoja jacy to my straszni jacy my niedobrze jacy my okropni niewychowani.
My umowy najmu niemamy bo my mieszkamy ale pracojemy dla wlasciciela i nieplacimy.Tu gdzie teraz meiszkamy to byl wczesniej jeden wielki apartament.Wlasciciel zrobil zniego dwa mniejsze.Jeden jest dwu poziomowy z 3 pokojami 3 lazienkami i kuchnia.Drugi lazienka kuchnia z salonem i dwie sypialnie.I do tego mniejszego zostal wliczony ogrudek i piwnica.Wiec my jestesmy bez piwnicy.Ja jestem juz na dzisiaj na tyle zdesperowana ze zaraz sie spakoje i pojde zyc pod most.Bo poprostu mam dosc tych starych dziadow.
Ja rozumiem ze w pewnym sensie ten rower moze przeszkadzac niewyglada estetycznie.No ale kuzwa stoi tam dopiero 3 dni. nie cale wieki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry